Kedves Bibliakörösök!
Képzeljétek, lehet, hogy a vizuális naplómból könyv is lesz, egy példányban,
de még ez se 100%. Azért a biztonság kedvéért szeretném letisztázni, hogy
engeditek-e, hogy szerepeljen a nevetek a képeknél vagy írjam át - a jogok miatt.
Csatoltam azokat a képeket, amiken szerepeltek, nézzétek át őket, s jelezzetek, hogy rendben van-e, ill. ki szeretné,
hogy álnévvel lássam őt el!
Páratoknak még külön is fogok küldeni képet, ugyanezzel a tárgycímmel.
Fontos, hogy mindannyiótoktól választ kapjak, köszi előre is!
Puszi Nektek!
És szép napokat a nyár maradék részére!
:)
Virág