ma este!

3 views
Skip to first unread message

Anetta Szabo

unread,
Jan 24, 2015, 6:28:48 AM1/24/15
to mome mome
Hahó Sziasztok,

Nos akkor a ma esti gyűlés a Kisfaludy utca 40. alatt lesz. Ez a Corvin bevásárló központ jobb oldalán lévő sárga épület. A csengő 15. 19:00-kor.

És engem elértek a +36 30 397 4962-n.

Mindenkit nagy szeretettel várunk, esetleg hozzatok valamit iciri-piciri rágcsát!
anetta



 

VADA VAZA

unread,
Jan 24, 2015, 10:50:39 AM1/24/15
to An Sza, mome mome
Még egy kis változás...

Anetta és Juli nevében gyorsan írok.

Csak a cím változott: JULI-nál leszünk mégis, mert többen lettünk! ;)


Gyertek: 

Alkotás utca 51/B 113-as kapucsenkő SIKÓ név.


Este 7-kor. ;)


--
--
IIIOIIIE BIBLIAKÖR

---
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „MOMEbibliakör” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) momebibliako...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages