Sziasztok!
Hétvégén lesz a "Kreatív Dicsőítők Találkozója" (KREDIT), pénteken és szombaton.
Egy-egy alkotó műhelyen is részt lehet venni, de ha nap közben nem tudtok ott lenni, csak az esti programokra is érdemes elnézni!
Ha érdekel benneteket,
gyertek! :)
Üdv. Hanna
----------Eredeti üzenet----------
|
Dátum: |
2012. február 15., szerda, 12:23:08 |
|
Feladó: |
KREDIT |
|
Tárgy: |
Kredit február 17-18 |
|
Címzett: |
"Kredit Találkozó" |
Kedves Barátaink!
Még mindig nagy szeretettel hívunk és várunk a következő KREDIT-re, amelynek
időpontja: 2012. február 17-18.
helyszíne : AGAPÉ Gyülekezeti Ház, Budapest, XVIII. ker. Kondor Béla sétány 18.
Az esti rendezvények nyitottak minden érdeklődő számára, azonban péntek délután 14.00-17.00 között, valamint szombat délelőtt 9.00-12.00 és délután 14.00-17.00 között a műhelymunkáé lesz a terep. A KREDIT műhelyein a részvétel csak előzetes regisztráció alapján lehetséges, amit még ma megtehetsz (ne halaszd holnapra!)
Várunk szeretettel!
a szervezők nevében:
Jóföldi Tünde és Juhász Detti