Anetta Szabo
unread,Jan 21, 2015, 2:24:40 AM1/21/15Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to momebi...@googlegroups.com
Haho,
Karácsony után én még picit ittgon ragadtam, 31-én megyek csak vissza.
Arra gondoltunk a Virággal, hogy csinálhatnánk valamiféle találkozót,....valami jó fél közösséget...amit kihasználva esetleg én is mesélek nektek képekkel a Közel-keleti útjaimról.
Igazából, nekem már csak egy hétvégém van hátra....esetleg most szombat este kinek volna jó?
Arra gondoltunk,hogy nálam legyen, de sajnos a lakó társamnak nagyon nem jó. Szóval más helyet kell keressünk. Esetleg, ha valaki felajánlja lakását egy estére e nemes célra.... vagy beülhetünk valahová.
Tök jó volna látni benneteket, mielőtt vissza megyek...
Nos?
Anetta