Sziasztok!
Nem rég felhívott a Mobil Evangélizációs Csoport (baptista csapat) egyik vezetője,
hogy a nyárra szeretne összerakni egy kiállítást Organizációs Igeversek témában,
amit aztán az országban minél több helyre szeretne utaztatni.
Ő azt szeretné, ha kortárs módon tudnánk evangélizálni az embereknek, s az igét is
átültetnénk mai megvilágításba, ami lehet - akár egy gondolatébresztés is a hittel kapcsolatban.
Bármit ki lehet állítani, grafika, festmény, installáció, videó, stb. ...
Ha bármelyikőtöket érdekel ez az evangélizációs lehetőség, jelezzen, s akkor össze lehetne hozni egy közös
találkozót, ahol ő elmondja pontosabban, mi is ez az egész!
És tovább szép napot nektek!
Virág