Evangélizációs Kiállítási lehetőség

1 view
Skip to first unread message

Virág Kiss

unread,
Apr 20, 2012, 9:58:33 AM4/20/12
to MOME bibliakör
Sziasztok!


Nem rég felhívott a Mobil Evangélizációs Csoport (baptista csapat) egyik vezetője, 
hogy a nyárra szeretne összerakni egy kiállítást Organizációs Igeversek témában, 
amit aztán az országban minél több helyre szeretne utaztatni.


Ő azt szeretné, ha kortárs módon tudnánk evangélizálni az embereknek, s az igét is
átültetnénk mai megvilágításba, ami lehet - akár egy gondolatébresztés is a hittel kapcsolatban.
Bármit ki lehet állítani, grafika, festmény, installáció, videó, stb. ...


Ha bármelyikőtöket érdekel ez az evangélizációs lehetőség, jelezzen, s akkor össze lehetne hozni egy közös
találkozót, ahol ő elmondja pontosabban, mi is ez az egész!


És tovább szép napot nektek!
Virág
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages