Drága ex-Bibliakörösök!
Szeretettel várlak titeket holnap este 19:30-kor a MÜSZI-ben (Művelődési Szint, Blaha Lujza tér 1.) -
Deli Eszterrel közös megnyitónkra.
Eszter képzőművész, a gyermekkor és a vadak szelídítése a témája.
Nekem pedig olyan rajzaim lesznek kiállítva, amik női beavatási folyamatokról szólnak,
a Farkasokkal futó asszonyok c. könyv meséit véve alapul.
Ezen a linken tudtok további információkat olvasni a kiállításról,
ill. csatoltam a plakátot.
Természetesen, ha a megnyitóra nem tudtok eljönni, más napokon is meg lehet nézni,
s lesz még egy tárlatvezetés 23-án, s egy záróalkalom 29-én.
Puszi Nektek
Virág