Sziasztok!
Először is boldog új évet mindannyiótoknak!!! :D
Szabi, végül elmaradt a tali, úgyhogy nem maradtatok le! ;)
A karácsonyi "hajrá"-ban már senkinek sem volt jó az időpont.
És egy kis bátorítás Istentől az Új Évre:
" Érezzétek, és lássátok, hogy jó az Úr! (2015-ben is! :)
Boldog az az ember, aki Hozzá menekül...
Közel van az Úr a megtört szívűekhez,
és a sebzett lelkűeket megsegíti."
(34. Zsoltár 9.19.)
" Ne aggódjatok semmi miatt!
Bármilyen helyzetben vagytok is, imádkozzatok!
Kérjétek Istentől, amire szükségetek van!
De amikor imádkoztok, mindig adjatok hálát Istennek!
Isten békessége megőrzi majd szíveteket és gondolataitokat
a Krisztus Jézusban.
Ez a békesség olyan hatalmas, hogy minden képzeletet felülmúl.
Végül, testvéreim, azokon a dolgokon gondolkodjatok,
amik igazak, dicséretre méltók, igazságosak, tisztességesek,
szépek, tiszteletre méltók, kiválók és dicséretesek."
(Filippi 4, 6-8 - Egyszerű fordítás)
:)