Tali amit lekéstem...: (

1 view
Skip to first unread message

Szilagyi Szabolcs

unread,
Dec 23, 2014, 5:25:15 AM12/23/14
to momebibliakor
Sziasztok!
 
Lekéstem(tük) a MOME B O-ös talit....: (
 
Lesz még vagy nem vagy hogy?
 
Ha nem akkor boldok Karácyonyt Nektek!
 
Mi kicsit szarul vagyunk,,,meg szükség lenne újra visszatalálni az Atyához,,,valahogy lélekben...
 
 
Szab, Haj

VADA VAZA

unread,
Jan 2, 2015, 6:50:11 AM1/2/15
to Szilagyi Szabolcs, momebibliakor
Sziasztok!



Először is boldog új évet mindannyiótoknak!!! :D

Szabi, végül elmaradt a tali, úgyhogy nem maradtatok le! ;)

A karácsonyi "hajrá"-ban már senkinek sem volt jó az időpont.


És egy kis bátorítás Istentől az Új Évre:

" Érezzétek, és lássátok, hogy jó az Úr! (2015-ben is! :)
Boldog az az ember, aki Hozzá menekül...

Közel van az Úr a megtört szívűekhez, 
és a sebzett lelkűeket megsegíti."
(34. Zsoltár 9.19.)

" Ne aggódjatok semmi miatt! 
Bármilyen helyzetben vagytok is, imádkozzatok!
Kérjétek Istentől, amire szükségetek van!
De amikor imádkoztok, mindig adjatok hálát Istennek!
Isten békessége megőrzi majd szíveteket és gondolataitokat
a Krisztus Jézusban.
Ez a békesség olyan hatalmas, hogy minden képzeletet felülmúl.
Végül, testvéreim, azokon a dolgokon gondolkodjatok, 
amik igazak, dicséretre méltók, igazságosak, tisztességesek, 
szépek, tiszteletre méltók, kiválók és dicséretesek."
(Filippi 4, 6-8 - Egyszerű fordítás)


:)



Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages