Groups
Groups
Sign in
Groups
Groups
MOMEbibliakör
Conversations
About
Send feedback
Help
Group path
MOMEbibliakör
1–30 of 935
Mark all as read
Report group
0 selected
Anetta Szabo
, …
Tóth Anikó
3
5/20/17
Ománból
Jó ötlet! Majd kialakul! Feladó: VADA VAZA Feladva: 2017.05.19. 9:26 Címzett: Anetta Szabo Másolat
unread,
Ománból
Jó ötlet! Majd kialakul! Feladó: VADA VAZA Feladva: 2017.05.19. 9:26 Címzett: Anetta Szabo Másolat
5/20/17
VADA VAZA
5/28/15
PIROS-KÉK RITUÁLÉ kiállítás: finissage és fanzine-bemutató
Sziasztok Bibliakörösök! A Piros-Kék Rituálé c. Deli Eszterrel közös kiállításunk a finisbe ért.
unread,
PIROS-KÉK RITUÁLÉ kiállítás: finissage és fanzine-bemutató
Sziasztok Bibliakörösök! A Piros-Kék Rituálé c. Deli Eszterrel közös kiállításunk a finisbe ért.
5/28/15
VADA VAZA
5/7/15
PIROS-KÉK RITUÁLÉ kiállításmegnyitó holnap
Drága ex-Bibliakörösök! Szeretettel várlak titeket holnap este 19:30-kor a MÜSZI-ben (Művelődési
unread,
PIROS-KÉK RITUÁLÉ kiállításmegnyitó holnap
Drága ex-Bibliakörösök! Szeretettel várlak titeket holnap este 19:30-kor a MÜSZI-ben (Művelődési
5/7/15
Anetta Szabo
,
VADA VAZA
2
1/24/15
ma este!
Még egy kis változás... Anetta és Juli nevében gyorsan írok. Csak a cím változott: JULI-nál leszünk
unread,
ma este!
Még egy kis változás... Anetta és Juli nevében gyorsan írok. Csak a cím változott: JULI-nál leszünk
1/24/15
Anetta Szabo
, …
VADA VAZA
3
1/21/15
egy kis találkozó?
Én megyek, akár lakásbuli lesz, akár kávézós! ;) 2015. január 21. 13:13 Szabó Eszter írta, <
unread,
egy kis találkozó?
Én megyek, akár lakásbuli lesz, akár kávézós! ;) 2015. január 21. 13:13 Szabó Eszter írta, <
1/21/15
VADA VAZA
1/20/15
Évrendező füzet
Sziasztok! Gondoltam, nektek is elküldöm ezt az Évrendező füzetet. Segít átgondolni az elmúlt év
unread,
Évrendező füzet
Sziasztok! Gondoltam, nektek is elküldöm ezt az Évrendező füzetet. Segít átgondolni az elmúlt év
1/20/15
Szilagyi Szabolcs
,
VADA VAZA
2
1/2/15
Tali amit lekéstem...: (
Sziasztok! Először is boldog új évet mindannyiótoknak!!! :D Szabi, végül elmaradt a tali, úgyhogy nem
unread,
Tali amit lekéstem...: (
Sziasztok! Először is boldog új évet mindannyiótoknak!!! :D Szabi, végül elmaradt a tali, úgyhogy nem
1/2/15
hidasib...@gmail.com
12/1/14
Szilagyi Szabolcs 2012-ben feltoltott szamla.....
Szia Krisztián vagyok 2012-ben feltettél egy számla másolatot. Lomtalanításnál találtam egy dobozt és
unread,
Szilagyi Szabolcs 2012-ben feltoltott szamla.....
Szia Krisztián vagyok 2012-ben feltettél egy számla másolatot. Lomtalanításnál találtam egy dobozt és
12/1/14
VADA VAZA
2
11/18/14
Fwd: sajttorta recept?
Attól függ, mennyit kell, amúgy én szívesen megveszem! ;) Szuper, hogy jössz!!! :D Még valamelyikőtök
unread,
Fwd: sajttorta recept?
Attól függ, mennyit kell, amúgy én szívesen megveszem! ;) Szuper, hogy jössz!!! :D Még valamelyikőtök
11/18/14
Szabolcs Szilágyi
,
VADA VAZA
2
11/2/14
esküvői fotók - Hajni és Szabolcs
Helló Szabi! Annyira örülök, hogy így egymásra találtatok!!! :D Tök jó emlék ez a pár kép! Egy közös
unread,
esküvői fotók - Hajni és Szabolcs
Helló Szabi! Annyira örülök, hogy így egymásra találtatok!!! :D Tök jó emlék ez a pár kép! Egy közös
11/2/14
Birkás Lenke
9/11/14
Re: Szabiék esküvőőő!
Ok! :) On 2014.09.11., at 21:58, Anikó Tóth wrote: Jobb a 8 Julinál Feladó: Julianna Kasza Feladva:
unread,
Re: Szabiék esküvőőő!
Ok! :) On 2014.09.11., at 21:58, Anikó Tóth wrote: Jobb a 8 Julinál Feladó: Julianna Kasza Feladva:
9/11/14
Szabolcs Szilágyi
7/18/14
Szabi Hajni esküvő szeptember 13 szombat..14:30
Kedves Család, Rokonok, Barátok, fontos Tanárok, és Bölcsek életünkben! Elérkezett az idő, hogy Isten
unread,
Szabi Hajni esküvő szeptember 13 szombat..14:30
Kedves Család, Rokonok, Barátok, fontos Tanárok, és Bölcsek életünkben! Elérkezett az idő, hogy Isten
7/18/14
VADA VAZA
2/1/14
holnap Normafa?
Sziasztok! Van kedvetek holnap Normafára kirándulni délelőtt? Kb. 10 óra körül? Mondjuk 1-1,5 órás
unread,
holnap Normafa?
Sziasztok! Van kedvetek holnap Normafára kirándulni délelőtt? Kb. 10 óra körül? Mondjuk 1-1,5 órás
2/1/14
Virág Kiss
, …
Julianna Kasza
6
8/10/13
Vasárnap reggeli Margit-sziget
Sziasztok! most vegül ki megy vas reggel? én menék mégiscsak! p 2013/8/7 Virág Kiss <viragkiss.hu@
unread,
Vasárnap reggeli Margit-sziget
Sziasztok! most vegül ki megy vas reggel? én menék mégiscsak! p 2013/8/7 Virág Kiss <viragkiss.hu@
8/10/13
Márton Garay
,
juli k
2
8/7/13
Születésnap - július 29.
HUUUU, AZTA! Egy csomót gondoltam Rátok mostanában! csak most vettem észre ezt a levelet (ezt a címem
unread,
Születésnap - július 29.
HUUUU, AZTA! Egy csomót gondoltam Rátok mostanában! csak most vettem észre ezt a levelet (ezt a címem
8/7/13
Szilagyi Szabolcs
2/28/13
Fw: Székely autonómia
----------Eredeti üzenet---------- Dátum: 2013. február 28., csütörtök, 13:30:31 Feladó: "Haáb
unread,
Fw: Székely autonómia
----------Eredeti üzenet---------- Dátum: 2013. február 28., csütörtök, 13:30:31 Feladó: "Haáb
2/28/13
Virág Kiss
2/17/13
házasság-téma viccesen
Sziasztok! Tesóm fedezte fel ezt a szuper 4 db előadást házasság témában. Nagyon vicces, s közben
unread,
házasság-téma viccesen
Sziasztok! Tesóm fedezte fel ezt a szuper 4 db előadást házasság témában. Nagyon vicces, s közben
2/17/13
Anetta Szabo
, …
Birkás Lenke
8
9/5/12
Naná naná! :)
unread,
Naná naná! :)
9/5/12
Virág Kiss
8/14/12
Személyiségi jogok - FONTOS!
Kedves Bibliakörösök! Képzeljétek, lehet, hogy a vizuális naplómból könyv is lesz, egy példányban, de
unread,
Személyiségi jogok - FONTOS!
Kedves Bibliakörösök! Képzeljétek, lehet, hogy a vizuális naplómból könyv is lesz, egy példányban, de
8/14/12
Birkás Lenke
,
juli k
6
8/11/12
Békalába 2012!
SZiasztok! én csak n9re tudok menni....LEgyetek még ott:) puszi From: Birkás Lenke <birklenk@gmail
unread,
Békalába 2012!
SZiasztok! én csak n9re tudok menni....LEgyetek még ott:) puszi From: Birkás Lenke <birklenk@gmail
8/11/12
Tóth Anikó
6/15/12
http://steadmanstyle.com/wp-content/themes/steadman/goodbody.html
unread,
http://steadmanstyle.com/wp-content/themes/steadman/goodbody.html
6/15/12
Peter Bajko
5/30/12
Fw: [ya] tanári allasok
hátha valakit érdekel a tanítás művészete _____ Bajkó_Péter media_designer _________ peterbajko.
unread,
Fw: [ya] tanári allasok
hátha valakit érdekel a tanítás művészete _____ Bajkó_Péter media_designer _________ peterbajko.
5/30/12
Anetta Szabo
5/21/12
hahó!
Hahó Te Biblie Kör! Jövőhét vasárnap délután 4 órakor lesz a KETA-s ballagásom, és szerettettel
unread,
hahó!
Hahó Te Biblie Kör! Jövőhét vasárnap délután 4 órakor lesz a KETA-s ballagásom, és szerettettel
5/21/12
Virág Kiss
4/23/12
Evangélizációs Kiállítás - megbeszélés holnap
Sziasztok! Pénteken küldtem nektek az alábbi levelet egy evangélizációs kiállítás-lehetőséggel
unread,
Evangélizációs Kiállítás - megbeszélés holnap
Sziasztok! Pénteken küldtem nektek az alábbi levelet egy evangélizációs kiállítás-lehetőséggel
4/23/12
Virág Kiss
4/20/12
Evangélizációs Kiállítási lehetőség
Sziasztok! Nem rég felhívott a Mobil Evangélizációs Csoport (baptista csapat) egyik vezetője, hogy a
unread,
Evangélizációs Kiállítási lehetőség
Sziasztok! Nem rég felhívott a Mobil Evangélizációs Csoport (baptista csapat) egyik vezetője, hogy a
4/20/12
Bajko Peter
, …
Angelika Sandor
15
3/9/12
Találka/túra/akármi
Kösz és sajnálom, hogy nem megyünk, pedig tök jó lett volna. De szóljatok máskor is!! Üdv, Angi Le 7
unread,
Találka/túra/akármi
Kösz és sajnálom, hogy nem megyünk, pedig tök jó lett volna. De szóljatok máskor is!! Üdv, Angi Le 7
3/9/12
Szilagyi Szabolcs
2/29/12
Ritzpazl Tobiás demplomfesdőmezsder Pilisborosjenő, 1930 drátyahordáskor
Egy kizs érdegezszség. zámlásszáshoz. üdv: Szab.
unread,
Ritzpazl Tobiás demplomfesdőmezsder Pilisborosjenő, 1930 drátyahordáskor
Egy kizs érdegezszség. zámlásszáshoz. üdv: Szab.
2/29/12
Szilagyi Szabolcs
2/23/12
Resurrecturis
A Zichy kripta Boldogkőváralján Amikor az embernek azt mondják kripta: hideg, szürke, halott, száraz,
unread,
Resurrecturis
A Zichy kripta Boldogkőváralján Amikor az embernek azt mondják kripta: hideg, szürke, halott, száraz,
2/23/12
Esztergomi Hanna
2/15/12
Fw: Kredit február 17-18
Sziasztok! Hétvégén lesz a "Kreatív Dicsőítők Találkozója" (KREDIT), pénteken és szombaton.
unread,
Fw: Kredit február 17-18
Sziasztok! Hétvégén lesz a "Kreatív Dicsőítők Találkozója" (KREDIT), pénteken és szombaton.
2/15/12
Esztergomi Hanna
2/6/12
Fw: keresztény álláskereső
Sziasztok, ezen az oldalon láttam egy animációs állásajánlatot, ha valakit érdekel... Áldás, Hanna :)
unread,
Fw: keresztény álláskereső
Sziasztok, ezen az oldalon láttam egy animációs állásajánlatot, ha valakit érdekel... Áldás, Hanna :)
2/6/12