Dismiss

Poznań => Product Manager (obszar security) <=

TeamQuest Sp. z o.o.

unread,
Aug 16, 2022, 3:45:21 AM8/16/22
to
Nasz Klinet to dystrybutor zaawansowanych technologii
telekomunikacyjnych. Istnieje na rynku od 2005 roku, koncentruje
swoją działalność na oferowaniu Partnerom zaawansowanych
technologii czołowych światowych producentów.

Firma wspiera Partnerów w tworzeniu, administracji i zarządzaniu
infrastrukturami do transmisji głosu, które z jednej strony
redukują koszty i nakłady, a z drugiej zapewniają
przedsiębiorstwu odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

***** Product Manager (obszar security)

***** Twoje super zadania:

* Strategiczne zarządzanie powierzonymi liniami produktowymi,
* Kompleksowe prowadzenie zleconych i pozyskanych projektów,
* Realizacja założonych celów budżetowych i ilościowych
* Monitorowanie trendów na rynku oraz potrzeb i wymagań klientów
* Określanie kierunków rozwoju powierzonych linii produktów i
rozwiązań (firewall, mobile device management)
* Przygotowanie strategii dotyczącej promowania danego produktu i
sprawowanie pieczy nad jej realizacją
* Współudział w kształtowaniu polityki cenowej
* Prowadzenie prezentacji produktu dla klientów oraz pracowników
firmy
* Kontakty z producentami oraz budowa kanału partnerskiego
* Bieżąca i bezpośrednia obsługa klientów (poprzez kontakt
mailowy, telefoniczny oraz spotkania) w zakresie przekazywania
informacji nt. produktów i rozwiązań
* Budowanie z klientami relacji opartych na zasadach partnerskiej
współpracy
* Raportowanie postępu prac przełożonym
* Współpraca z zespołem techniczno-handlowym oraz z działem
marketingu

***** Wymagania:

* Doświadczenie w zarządzaniu rozwojem produktów z zakresu security
* Umiejętność analitycznego myślenia oraz gromadzenia i
przetwarzania danych
* Zaangażowanie i silna orientacja na sukces
* Umiejętność zarządzania cyklem życia produktu
* Innowacyjność i otwartość na nowe technologie
* Wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność,
* Umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista)
* Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
* Prawo jazdy kat. B

***** Oferujemy:

* Stała współpraca w oparciu o umowę o pracę lub b2b
* Możliwość pracy hybrydowej
* Prywatna opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę,
* Pakiet sportowy.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z
przyjazną atmosferą,
* Pełen pakiet szkoleniowy,

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
osobowych potencjalnym pracodawcom.

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
dokumentów i informacji w nich zawartych.