Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

telepítés alatt hiba

0 views
Skip to first unread message

Apollo440

unread,
Jun 22, 2009, 11:00:02 AM6/22/09
to
Hali!
bocs hogy ide írok, de nem találtam megfelelő fórumot. A szituáció a
következő:
Már egy ideje 32bites win7RC1-et használtam, tegnap fel akartam rakni a
64bites verziót, telepítésnél mikor aúgymond felkmáésolta a fájlokat a
folyamat 0-ról hirtelen 100%ra ugrott, majd az expand file résznnél meg sem
mozdult. Gondoltam ok biztos rosszul lett kiírva a lemez, vissza akartam
rakni a win7 32bit-es verziót, ugyan ez a helyzet áll elő... a vincsesztert
többször is leformáztam, semmi reakció. Gondoltam jó akkor vissza a régi
VISTA... ugyan ez a szituáció játszódik le. Azóta BIOS-t is frissítettem,
szintén semmi változás. Egyelőre XP-t használok, de szeretném újra a windows
7 RC1-et használni, jobban tetszik mint ez a csöppség... Tipp hogy esetleg mi
lehet a baj?
a gépem:
ASUS A8N-E
AMD Athlon X2 4200+
ASUS nVidia 8400GS 512 Mb
2x512Mb DDR
80GB SATA Maxtor
80Gb ATA Maxtor
SB 5.1 Live!
0 new messages