Apollo440
unread,Jun 22, 2009, 11:00:02 AM6/22/09You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to
Hali!
bocs hogy ide írok, de nem találtam megfelelő fórumot. A szituáció a
következő:
Már egy ideje 32bites win7RC1-et használtam, tegnap fel akartam rakni a
64bites verziót, telepítésnél mikor aúgymond felkmáésolta a fájlokat a
folyamat 0-ról hirtelen 100%ra ugrott, majd az expand file résznnél meg sem
mozdult. Gondoltam ok biztos rosszul lett kiírva a lemez, vissza akartam
rakni a win7 32bit-es verziót, ugyan ez a helyzet áll elő... a vincsesztert
többször is leformáztam, semmi reakció. Gondoltam jó akkor vissza a régi
VISTA... ugyan ez a szituáció játszódik le. Azóta BIOS-t is frissítettem,
szintén semmi változás. Egyelőre XP-t használok, de szeretném újra a windows
7 RC1-et használni, jobban tetszik mint ez a csöppség... Tipp hogy esetleg mi
lehet a baj?
a gépem:
ASUS A8N-E
AMD Athlon X2 4200+
ASUS nVidia 8400GS 512 Mb
2x512Mb DDR
80GB SATA Maxtor
80Gb ATA Maxtor
SB 5.1 Live!