"Egy kérdező" <p.t...@hotmail.com> az alábbiakat írta a következő üzenetben
news:42AED994-3BA7-4C5F...@microsoft.com...
> Nálam Vista alatt az összes zóna beállításainál be van pipálva a védett
> mód,
> az IE7 állapotsor(és tapasztalataim) szerint mégsem aktív.
> Lehet, hogy valamit elállítottam, vagy egy szűkséges szolgáltatást(pl.
> indexlés, előtöltés) letiltottam.
> Kérdezném a Vista mely komponensétől függ a védett mód, amit be kellene
> kapcsolnom(utólag nem találok olyant, amitől megjavul, de az első
> indításkor, emlékszem, még működött)?
>
Found chime host - 'Unlimited Bandwidth Web Hosting, High Bandwidth
Hosting, Inexpensive Web Hosting by Chime Host'
(http://www.chimehost.com) but I can't seem to find many sites
advertising them. I see hostgator on pretty much every review site i
visit but they require yearly payment for the low price.
any suggestions?
--
otwitt
Posted via http://www.vistaheads.com
From a DeadHead at Vista Head
On 3/2/10 1:52 PM, in article etV19lju...@TK2MSFTNGP05.phx.gbl, "Peter