Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Re: Miért nem kapcsolható be az Internet Explorer védett mód?

0 views
Skip to first unread message

H Ákos

unread,
May 26, 2008, 9:24:28 AM5/26/08
to
ezen a lapon válaszd a "speciális fület" ott nézz körűl....
Üdv:Ákos

"Egy kérdező" <p.t...@hotmail.com> az alábbiakat írta a következő üzenetben
news:42AED994-3BA7-4C5F...@microsoft.com...
> Nálam Vista alatt az összes zóna beállításainál be van pipálva a védett
> mód,
> az IE7 állapotsor(és tapasztalataim) szerint mégsem aktív.
> Lehet, hogy valamit elállítottam, vagy egy szűkséges szolgáltatást(pl.
> indexlés, előtöltés) letiltottam.
> Kérdezném a Vista mely komponensétől függ a védett mód, amit be kellene
> kapcsolnom(utólag nem találok olyant, amitől megjavul, de az első
> indításkor, emlékszem, még működött)?
>

otwitt

unread,
Feb 28, 2010, 6:24:31 PM2/28/10
to

Mainly, I am looking for a web hosting that bills monthly. I don't want
to pay in advance and get stuck with a provider.

Found chime host - 'Unlimited Bandwidth Web Hosting, High Bandwidth
Hosting, Inexpensive Web Hosting by Chime Host'
(http://www.chimehost.com) but I can't seem to find many sites
advertising them. I see hostgator on pretty much every review site i
visit but they require yearly payment for the low price.

any suggestions?


--
otwitt
Posted via http://www.vistaheads.com

Peter Foldes

unread,
Mar 2, 2010, 1:52:23 PM3/2/10
to
Spam

From a DeadHead at Vista Head


Ryann Kobylski

unread,
Mar 25, 2010, 8:28:41 PM3/25/10
to
So you want to get rid of those spam emails. I can help you if that is what
you need.
Ryann Kobylski

pinkg...@hotmail.com

On 3/2/10 1:52 PM, in article etV19lju...@TK2MSFTNGP05.phx.gbl, "Peter

0 new messages