Hetek óta nem tudom automatikusan frissíteni a Windows Vistamat, ugyanis a
következő történik amikor megnyitom a Windows Update-et:
http://img39.imageshack.us/img39/8438/17148648.jpg
Egész egyszerűen annyit ír ki, hogy a lap betöltése sikertelen volt.
Csatlakozva vagyok az internethez, nem használok semmilyen tűzfalat, otthoni
gépről van szó ami egész egyszerűen egyenesen a modemre van kötve.
Manuálisan ugyan töltögetem le a frissítéseket, de mivel nincs rendszeresen,
automatikusan frissítve, nagyon fagyogat jobbra-balra a gép. Tudnátok
segíteni? Kösz!!
ÉN
regsvr32 jscript
regsvr32 vbscript
regsvr32 /i mshtml
resvr32 msxml3
--
Peter
Please Reply to Newsgroup for the benefit of others
Requests for assistance by email can not and will not be acknowledged.
"dani86" <dan...@discussions.microsoft.com> wrote in message
news:FB3128D5-87A1-43F1...@microsoft.com...