Szóval ezt az operációs rendszert használom és így, mire fel a Command
Prompt cmd.exe ezt írja ki:
Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.
Ezek szerint még mindig 6-os a belső verziószáma!?.
_/\_
\Oo/
/__\
.
.
.
.
--- Posted via news://
freenews.netfront.net/ - Complaints to
ne...@netfront.net ---