Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Ön lehet hogy szoftverhamisítás áldozatává vált?

87 views
Skip to first unread message

Andr�s@discussions.microsoft.com Guti András

unread,
Jul 14, 2009, 8:04:01 AM7/14/09
to
Üdv mindenkinek!

2006-ban cégünk vásárolt egy Fujitsu Siemens Amilo notebookot, melyhez
tartozott egy Windows XP Home operációs rendszer (Xp Home Fujitsu Siemens
Computers) . Minden jól működött az elmúlt hétig. Azóta:" Ön lehet hogy
szoftverhamisítás áldozatává vált". A részletekben ez olvasható: A Windows
termékkulcs egy úgynevezett mennyiségi licenckulcs (VLK) amelyet zároltak.

Ha jól sejtem, akkor a gyártó vásárolt mennyiségi licencet a Microsofttól,
és a termékeit operációs rendszerrel együtt értékesítette. Mi lehet az oka ,
hogy 3 év után zárolták?
A windowsom 3 év legalitás után lett illegális?

A választ előre is köszönöm!

Üdv:Guti András

Akos

unread,
Aug 20, 2009, 1:18:24 PM8/20/09
to
Volt szervízben mostanság vagy valaki olyanál aki az alján lévő termék
kulcsot és a matricán lévő oem aktiváló számsort letudta írni? Mert csak
ennek a számnak a bemondásával lehet regisztrálni telefonon ha az operátor
látja, hogy az op rendszer már nem csak 1 gépen lett telepítve. És millió
százalék, hogy ez az oka a zárolásnak. Írni kell (Vagy telefonálni) a
microsoftnak!! Ők kitudják deríteni kinek a gépén fut jelenleg a te termék
kulcsod és ki regisztrálta mert hangfelvétel is készül róla.

"Guti András" <Guti András...@discussions.microsoft.com> az alábbiakat írta a
következő üzenetben
news:AE93A318-E8EA-4E76...@microsoft.com...

0 new messages