2006-ban cégünk vásárolt egy Fujitsu Siemens Amilo notebookot, melyhez
tartozott egy Windows XP Home operációs rendszer (Xp Home Fujitsu Siemens
Computers) . Minden jól működött az elmúlt hétig. Azóta:" Ön lehet hogy
szoftverhamisítás áldozatává vált". A részletekben ez olvasható: A Windows
termékkulcs egy úgynevezett mennyiségi licenckulcs (VLK) amelyet zároltak.
Ha jól sejtem, akkor a gyártó vásárolt mennyiségi licencet a Microsofttól,
és a termékeit operációs rendszerrel együtt értékesítette. Mi lehet az oka ,
hogy 3 év után zárolták?
A windowsom 3 év legalitás után lett illegális?
A választ előre is köszönöm!
Üdv:Guti András
"Guti András" <Guti András...@discussions.microsoft.com> az alábbiakat írta a
következő üzenetben
news:AE93A318-E8EA-4E76...@microsoft.com...