Nos, Kanadában vásároltam egy laptopot Vista Home Premium operációs
rendszerrel. Nem kaptam hozzá rendszerlemezt, csak egy leírást, hogy hogyan
készíthetek vele rendszerlemezt. Sajnos nem tettem meg ezt, most meg már nem
tudok ilyet készíteni. Teljesen legális Vistám van termékkulccsal, és ha
szeretném újrarakni a rendszert, ezt nem tudom megtenni. Ez kicsit aggaszt...
Honnan tudnám legálisan letölteni (természetesen ingyen) az oprendszerem
telepítőlemezét??? Vagy mi a megoldás?
Köszönöm a választ!
Üdv! majesz