Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Windows 7RC Build 7100

0 views
Skip to first unread message

Janesz

unread,
Sep 28, 2009, 4:20:01 AM9/28/09
to
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne a Microsoft oldaláról letölthető (már nem) Win7 RC-vel
kapcsolatban.
Mostanában minden 2.-3. bekapcsoláskor a notin fekete képernyő jelenik meg,
ahol azt írja ki, hogy az általam használt termék nem eredeti. Ezt miért
csinálja?
A Microsoft oldaláról töltöttem le a próbaverziót és az ott megkapott
termékkulccsal telepítettem fel a rendszert. Rendszerben azt írja, hogy a
windows aktíválva van.
Akkor mi lehete a probléma? Ha jól tudom az RC jövő év júliusáig
használható...
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
Janesz

@discussions.microsoft.com Zolex (MS Ügyfélszolgálat)

unread,
Oct 29, 2009, 9:03:01 AM10/29/09
to
Ez akkor szokott előfordulni, ha a kulcsodat valaki más is használja, vagy
egy másik számítógépre is telepítetted az RC-t ugyanazzal a kulccsal.
Megpróbálhatod újraaktiválni ugyanazzal a kulccsal, ez sok esetben segít. Új
kulcs kérésére sajnos már nincs lehetőség, mivel már megjelent a Windows 7
végleges verziója.
0 new messages