Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Helytelen termékkulcs

4 views
Skip to first unread message

M.Anna

unread,
Nov 1, 2008, 2:43:01 PM11/1/08
to
Sziasztok!
A gondom az hogy ma délelőtt letöltöttem a Windows XP SP3-at, és 30 napom
van arra hogy aktiváljam. És mikor aktiválni akarom akkor kiírja, hogy
helytelen termékkulcs.
2006.12.20-án vettem ezt a számítógépet, telepítve, a sulinet keretein
belül. 2008 márciusa óta van internetem. Akkor felmentem a "Az eredeti
Windows valódi előny" oldalra ahol megállapították, hogy az enyém eredeti.
Ezután tudtam csak az MSN-re és a Windows Update-re felmenni. Még aznap a
gépem kb. 40 frissítést töltött le. Én nem értem, hogyha akkor eredeti volt,
akkor most miért mondja hogy nem?
A 25 karakterből álló termékulcsot nem kaptam. Én legalábbis nem találom
sehol sem. Mikor vettem ezt a gépet, nem értettem hozzá, így fogalmam sem
volt róla, hogy nekem kell ilyet kapni.
Remélem tudtok segíteni, hogy mit kel tennem. A mai naptól van még 30 napom.
És mi történik ha nem tudom aktiválni? Akkor nem tudom bekapcsolni a gépemet?
Előre is köszönöm a Segítséget.
M.Anna

Szekeres Tamás

unread,
Jan 11, 2009, 1:23:18 PM1/11/09
to
Haliho!

Érdekes probléma. A http://www.magicaljellybean.com/keyfinder.shtml címen
találsz egy ingyenes programot, ami kiolvassa a telepített rendszer
regisztrációs kulcsát. Ez később még jól jöhet. A géphez OEM vagy dobozos
windows-t adtak? Ha OEM akkor attól kaphatsz segítséget, akitől a gépet
vetted. Ha dobozos, akkor hívd fel az MS support-ot.

Üdv:Tamás

"M.Anna" <MA...@discussions.microsoft.com> az alábbiakat írta a következő
üzenetben news:7582AC93-F80F-451E...@microsoft.com...

Emil Lulic

unread,
Jan 12, 2009, 3:23:03 PM1/12/09
to
Ha OEM, akkor a gépen kellene, hogy legyen egy sticker (ráragasztva),
amelyen az eredeti OEM Windows sorozatszáma, és a kulcs található... Ha ez
nincsen meg, akkor baj van az OEM licenccel! Ha dobozos, akkor a dobozon
megtalálod ugyanezeket az adatokat!

Emil

"Szekeres Tamás" <szekere...@msn.com> wrote in message
news:D8FEBE05-364B-4A29...@microsoft.com...

0 new messages