Érdekes probléma. A http://www.magicaljellybean.com/keyfinder.shtml címen
találsz egy ingyenes programot, ami kiolvassa a telepített rendszer
regisztrációs kulcsát. Ez később még jól jöhet. A géphez OEM vagy dobozos
windows-t adtak? Ha OEM akkor attól kaphatsz segítséget, akitől a gépet
vetted. Ha dobozos, akkor hívd fel az MS support-ot.
Üdv:Tamás
"M.Anna" <MA...@discussions.microsoft.com> az alábbiakat írta a következő
üzenetben news:7582AC93-F80F-451E...@microsoft.com...
Emil
"Szekeres Tamás" <szekere...@msn.com> wrote in message
news:D8FEBE05-364B-4A29...@microsoft.com...