A laptopomon erdeti Vista volt amit felulirtam a Windows7 -tel. Egy darabig
semmi gond de egy par napja mindegyre jelenik meg egy ablak ezzel a
szoveggel:
Optional Update delivery is not working
You may be a victim of software counterfeiting.
to use Microsoft Windows.... bla bla
...Go online and resolve now
es barmit teszek nem tortenik semmi, ez kb.orankent ujra jelentkezik
elore is koszi--
deszab