Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Cestina v Office 2003 - 2007

28 views
Skip to first unread message

Pavel Brezina

unread,
Jul 12, 2008, 6:01:45 AM7/12/08
to
Cus vsem, vznikl mi problem u jedne stanice (bohuzel jde o sefove PC)
mel office 2003 a zniceho nic mu prestala chodit diakritika. Popisu Vam
presne problem

- spustite outlook do adresy napisete cokoliv i hacky a carky
- date kurzor do pole pro text a jako prvni znak zaboha nenapisete
ščřžýž.... ani velke. Jako druhy znak bezproblemu.

otestoval jsem upgrade na 2007 a dela to porad. Bohuzel si nemuzu
dovolit odinstalovat Office jako takove, pac sef neni schopny davat
emailove adresy do kontatku ale vyuziva takzvany "naseptavac"

prosim pomozte, poradte .... dik vsem

little_creature

unread,
Jul 12, 2008, 4:08:03 PM7/12/08
to
poradim otazkou zkousel jste googlit?

otestoval jsem upgrade na 2007 a dela to porad. Bohuzel si nemuzu
> dovolit odinstalovat Office jako takove, pac sef neni schopny davat
> emailove adresy do kontatku ale vyuziva takzvany "naseptavac"

1. naseptavane adresy si muzete pretahnout:
http://office.microsoft.com/en-us/outlook/HA011394511033.aspx
zkousel jste si vytvorit at uz novy outlook profil nebo win profil, zda
se to tam chova stejne nebo jinak? Co pritomnost viru a spy?

2. Problemy s psanim pismena s diakritikou, tedy velkeho pismena s
diakritikou, zpusoval jeden z free nastroju na export do PDF

Pavel Brezina said the following on 12.7.2008 11:01:

Pavel Brezina

unread,
Jul 12, 2008, 4:25:43 PM7/12/08
to
little_creature napsal(a):

problem je ze nevim co googlit

little_creature

unread,
Jul 12, 2008, 4:41:56 PM7/12/08
to
Jsem Vam to vygooglila:
outlook save autocomplete address
to byl ten prvni link, takze si to zkuste, zda novy profil to resi, zda
se vam prenesou adresy a muzete zkusit pripadne reinstal...

mate me na svedomi az si pujdu koupit iPod touch, ma to i wifinu...
puvodne to mel byt jen iPod nano s vetsi kapacitou, ale kdyz ten touch
ej tak krasnej a ted mam i to "ospravedleni" wifiny :-P a ta cena je
taky super, ve ctvrtek bude asi muj...


Pavel Brezina said the following on 12.7.2008 21:25:

little_creature

unread,
Jul 13, 2008, 6:49:31 AM7/13/08
to
No a jak jsem prisla na to co googlit?
To je jednodudhe - stve Vas, ze Vam v outlooku nechodi diakritika, tak
to muze byt jedno klicove heslo - nechodi diakitaka v outlooku

Druha vec, je ze kdyby sef nepouzival naseptavac, mohl byste to
preionstalovat - takze se zeptam, zda neexistuje moznost jak ulozit
naseptavane adresy - tak to je druhe klicove heslo outlook save
autocomplete (v tomhle jsem mela oprtoti Vam asi vyhodu, protoze vim, ze
to jdejen si nepamatuju kde to je...)

Kez by me tak slo posunout se od radky, 676 na konec bez nejakych
chybovych hlasek... :-) ted nevim, zas co mam googlit ja,

little_creature said the following on 12.7.2008 21:41:

Pavel Brezina

unread,
Jul 13, 2008, 7:58:08 AM7/13/08
to
muzu little_creature napsal(a):
muzu nejak na oplatku pomoct ja ?

Milos Puchta

unread,
Jul 13, 2008, 1:53:13 PM7/13/08
to
> problem je ze nevim co googlit
Mozna to znate, ale sloveso od hledaciho
nastroje nikoliv, cili....Podivejte se na
www.google.com
Zde se pokousime najit reseni, kdyz neco
nejde. Musite pouzit vhodna klicova slova
a system Vam najde odpovedi. Proberte
se odpovedmi a pokuste se nalezt, ktera
se nejvice blizi reseni Vaseho problemu.

MP

little_creature

unread,
Jul 13, 2008, 2:17:49 PM7/13/08
to

Pavel Brezina said the following on 13.7.2008 12:58:

tak to by od Vas bylo mile..., umite matlab?
http://home.tiscali.cz:8080/zviratko/matlab/

kdyz pouziju
inprof=iccread('HP_FF_March_03_2007.icc')
outprof=iccread('CIELab.icm')
src_intent=('AbsoluteColorimetric');
volam funkci
makecform('icc', outprof, inprof, 'SourceRenderingIntent', src_intent,
'DestRenderingIntent', src_intent)
tak to funguje, prisla jsem na to ze to vyzduje vstupni data [0-100,
-128-127, -128-127] a vyhazuje to data RGB [0-1, 0-1,0-1 ], takze se
musi zpatky scalovat vynasobenim 255

kdyz to ale otocim, coz potrebuju
makecform('icc', inprof, outprof, 'SourceRenderingIntent', src_intent,
'DestRenderingIntent', src_intent)
tak se mu nelibi lajna Error using ==> makecform>make_icc_cform at 676
Destination rendering intent must be absolute if source is absolute.
Error in ==> makecform at 142
c = make_icc_cform(varargin{2:end});

Coz ale je protoze src_intent je pouzit jako source i jako destination
a kdyz mu to podam jen jako makecform('icc', inprof, outprof,
'SourceRenderingIntent', src_intent)
tak so zkouse, ale to nevim, zda je spravne...
Myslim, ze to presahuje moje mozkove kapacity...

Pavel Brezina

unread,
Jul 13, 2008, 2:41:05 PM7/13/08
to
little_creature napsal(a):
tak to moje taky :D je to mimo muj obzor

Pavel Brezina

unread,
Jul 13, 2008, 2:42:32 PM7/13/08
to
Milos Puchta napsal(a):
jak googlit vim, akorat klicove slova ktera jsem volil nebyla spravna

Jiří Adámek

unread,
Jul 13, 2008, 2:58:01 PM7/13/08
to
Prosimvas lidi, byl by velky problem psat odpovedi nahoru, jak tomu byva
dobrym zvykem? Scrollovat pres kvantum textu, aby si clovek precetl dole
jednu vetu, je fakt uchvatne :(

JA


"Pavel Brezina" <pavelb...@jaz.cz> wrote in message
news:%23x7oDgR...@TK2MSFTNGP04.phx.gbl...

Rožánek

unread,
Jul 13, 2008, 11:55:38 PM7/13/08
to
A nebo dokonce to vypnout, ľe .... je to pakárna ty opakovačky.


Milos Puchta

unread,
Jul 14, 2008, 3:24:06 AM7/14/08
to
> jak googlit vim, akorat klicove slova ktera jsem volil nebyla spravna
To je nekdy problem i pro zkusene.

MP

Pavel Brezina

unread,
Jul 16, 2008, 2:53:35 AM7/16/08
to
sorry dela to mozila automaticky opravim to

ing. Jan Chaloupek

unread,
Jul 16, 2008, 3:38:51 AM7/16/08
to
DD,

u Thunderbirdu jde nastavit (predpokladam ze u lne Mozily by to melo jit
take) jestli puvodni text je nahore nebo dole.

S pozdravem
ing. Jan Chaloupek

Pavel Brezina napsal(a):

Pavel Brezina

unread,
Jul 16, 2008, 4:25:04 AM7/16/08
to
tak sem se konecne dostal k sefovymu PC, a dekuji za radu byl to SW pro
PDF tiskarnu (PDF Complate)... vse jede jak ma (zatim).

Pavel Brezina

unread,
Jul 16, 2008, 5:26:41 AM7/16/08
to
jasne mrknu po tom .... ad se komunikace zlepsi ;) a zprehledni
0 new messages