- spustite outlook do adresy napisete cokoliv i hacky a carky
- date kurzor do pole pro text a jako prvni znak zaboha nenapisete
ščřžýž.... ani velke. Jako druhy znak bezproblemu.
otestoval jsem upgrade na 2007 a dela to porad. Bohuzel si nemuzu
dovolit odinstalovat Office jako takove, pac sef neni schopny davat
emailove adresy do kontatku ale vyuziva takzvany "naseptavac"
prosim pomozte, poradte .... dik vsem
otestoval jsem upgrade na 2007 a dela to porad. Bohuzel si nemuzu
> dovolit odinstalovat Office jako takove, pac sef neni schopny davat
> emailove adresy do kontatku ale vyuziva takzvany "naseptavac"
1. naseptavane adresy si muzete pretahnout:
http://office.microsoft.com/en-us/outlook/HA011394511033.aspx
zkousel jste si vytvorit at uz novy outlook profil nebo win profil, zda
se to tam chova stejne nebo jinak? Co pritomnost viru a spy?
2. Problemy s psanim pismena s diakritikou, tedy velkeho pismena s
diakritikou, zpusoval jeden z free nastroju na export do PDF
Pavel Brezina said the following on 12.7.2008 11:01:
problem je ze nevim co googlit
mate me na svedomi az si pujdu koupit iPod touch, ma to i wifinu...
puvodne to mel byt jen iPod nano s vetsi kapacitou, ale kdyz ten touch
ej tak krasnej a ted mam i to "ospravedleni" wifiny :-P a ta cena je
taky super, ve ctvrtek bude asi muj...
Pavel Brezina said the following on 12.7.2008 21:25:
Druha vec, je ze kdyby sef nepouzival naseptavac, mohl byste to
preionstalovat - takze se zeptam, zda neexistuje moznost jak ulozit
naseptavane adresy - tak to je druhe klicove heslo outlook save
autocomplete (v tomhle jsem mela oprtoti Vam asi vyhodu, protoze vim, ze
to jdejen si nepamatuju kde to je...)
Kez by me tak slo posunout se od radky, 676 na konec bez nejakych
chybovych hlasek... :-) ted nevim, zas co mam googlit ja,
little_creature said the following on 12.7.2008 21:41:
MP
Pavel Brezina said the following on 13.7.2008 12:58:
tak to by od Vas bylo mile..., umite matlab?
http://home.tiscali.cz:8080/zviratko/matlab/
kdyz pouziju
inprof=iccread('HP_FF_March_03_2007.icc')
outprof=iccread('CIELab.icm')
src_intent=('AbsoluteColorimetric');
volam funkci
makecform('icc', outprof, inprof, 'SourceRenderingIntent', src_intent,
'DestRenderingIntent', src_intent)
tak to funguje, prisla jsem na to ze to vyzduje vstupni data [0-100,
-128-127, -128-127] a vyhazuje to data RGB [0-1, 0-1,0-1 ], takze se
musi zpatky scalovat vynasobenim 255
kdyz to ale otocim, coz potrebuju
makecform('icc', inprof, outprof, 'SourceRenderingIntent', src_intent,
'DestRenderingIntent', src_intent)
tak se mu nelibi lajna Error using ==> makecform>make_icc_cform at 676
Destination rendering intent must be absolute if source is absolute.
Error in ==> makecform at 142
c = make_icc_cform(varargin{2:end});
Coz ale je protoze src_intent je pouzit jako source i jako destination
a kdyz mu to podam jen jako makecform('icc', inprof, outprof,
'SourceRenderingIntent', src_intent)
tak so zkouse, ale to nevim, zda je spravne...
Myslim, ze to presahuje moje mozkove kapacity...
JA
"Pavel Brezina" <pavelb...@jaz.cz> wrote in message
news:%23x7oDgR...@TK2MSFTNGP04.phx.gbl...
MP
u Thunderbirdu jde nastavit (predpokladam ze u lne Mozily by to melo jit
take) jestli puvodni text je nahore nebo dole.
S pozdravem
ing. Jan Chaloupek
Pavel Brezina napsal(a):