Ja bych to rekl takhle: Kazdy bezny server by mel mit min. dva oddelene
diskove systemy a dostatek RAM, aby nemusel (vyrazne) swapovat. A podle
(ocekavaneho) zatizeni diskoveho systemu je potreba pouzit 7k2, 10k, 15k
otackove disky, RAID1, RAID5, RAID10 (s mensim nebo vetsim poctem disku),
radic bez/s cache, pripadne rozdelit zatizeni na vice takovych diskovych
systemu.
"Proc hrabe disk" muzete zjistit ve Spravci uloh, Procesy, pridejte si
sloupce V/V prectene bajty a V/V zapsane bajty a seradte si to podle
zatizeni procesoru nebo podle jednoho z techto sloupcu a hledejte proces,
kde nejvic pribyvaji prectene/zapsane bajty.
"Milos Puchta" <puc...@fel.cvut.cz> píše v diskusním příspěvku
news:5430DC0E-D7E5-477E...@microsoft.com...