Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Windows XP Service Pack 2

0 views
Skip to first unread message

XP Service Pack 2 @discussions.microsoft.com Windows XP Service Pack 2

unread,
Jul 8, 2008, 2:17:05 PM7/8/08
to
Инсталирах Windows XP Service Pack 2 на XP Home Edition от сайта на
микрософт,всичко протече добре но след рестарта уиндолса не стартира.има
повредени dll файлове.Пробвах с поправка от инсталационния диск но ми иска
парола за админ а аз ниамам такава.Какво да правия?

Georgi Trendafilov

unread,
Jul 15, 2008, 4:48:56 AM7/15/08
to
Zdravei,

probvai bez parola za Administratora. Ako ne si vuvejdal parola pri
purvonachalnata instalacia znachi ne bi sledvalo da ima parola za
administratora..

Pozdravi!

Joro

"Windows XP Service Pack 2" <Windows XP Service Pack 2
@discussions.microsoft.com> wrote in message
news:476F2E7D-8786-4FB3...@microsoft.com...
> ?????????? Windows XP Service Pack 2 ?? XP Home Edition ?? ????? ??
> ?????????,?????? ??????? ????? ?? ???? ???????? ???????? ?? ????????.???
> ????????? dll ???????.??????? ? ???????? ?? ?????????????? ???? ?? ?? ????
> ?????? ?? ????? ? ?? ?????? ??????.????? ?? ???????


Kremen Hlebarov

unread,
Jul 17, 2008, 4:59:37 AM7/17/08
to
Zdraveite,

Vlezte V Safe Mode setnete password na Administrativnia Account i posle pri
Repair Installation q vuvedete kogoato vi q poiska.

0 new messages