Skupina: http://groups.google.com/group/mgr_kamako/topics
- BTW a FYI - Valter [1 aktualizácia]
- mgr_k...@googlegroups.com - súhrn - Počet správ: 4 v Počet tém: 3 [1 aktualizácia]
Téma: BTW a FYI - ValterDominika <dominik...@gmail.com> Mar 01 11:53AM -0800 ^
Ahojte,
dnes bol ten Valter ráno a chcel ostatným odkázať, že by bolo lepšie,
keby sme tam chodili. Radšej :) Ževraj nám to ešte niekedy môže
odpadnúť či čo a potom by bol problém s dochádzkou... Tak odkazujem ;)
No a bude to ešte budúci týždeň v utorok, kde sa už snáď dohodneme,
kedy to má bývať normálne (či utorok alebo štvrtok)...
Majte sa
D.Tibor Liszkay / funhouse studio <tibor....@funmail.sk> Mar 01 01:19PM +0100 ^
toto je neprehladna blbost !!!!
ema posli mi vsetky adresi a vytvorim nam spolocny mail na funmail.sk , napriklad kam...@funmail.sk a bude to fungovat ako skvelaparta ficala
Tibor Liszkay
director
0903 264 787
tibor....@funmail.sk
www.fun-house.sk
www.funhousestudio.sk
funhouse s.r.o.
Geologická 24
Bratislava 821 06