BTW a FYI - Valter

0 views
Skip to first unread message

Dominika

unread,
Mar 1, 2011, 2:53:54 PM3/1/11
to KAMAKO
Ahojte,
dnes bol ten Valter ráno a chcel ostatným odkázať, že by bolo lepšie,
keby sme tam chodili. Radšej :) Ževraj nám to ešte niekedy môže
odpadnúť či čo a potom by bol problém s dochádzkou... Tak odkazujem ;)
No a bude to ešte budúci týždeň v utorok, kde sa už snáď dohodneme,
kedy to má bývať normálne (či utorok alebo štvrtok)...
Majte sa
D.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages