Dominika
unread,Mar 1, 2011, 2:53:54 PM3/1/11Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to KAMAKO
Ahojte,
dnes bol ten Valter ráno a chcel ostatným odkázať, že by bolo lepšie,
keby sme tam chodili. Radšej :) Ževraj nám to ešte niekedy môže
odpadnúť či čo a potom by bol problém s dochádzkou... Tak odkazujem ;)
No a bude to ešte budúci týždeň v utorok, kde sa už snáď dohodneme,
kedy to má bývať normálne (či utorok alebo štvrtok)...
Majte sa
D.