Запрошуємо на вебінар для медіа «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?», 16 березня, 15.00

2 views
Skip to first unread message

Nazarii Boiarskyi

unread,
Mar 10, 2021, 7:06:56 AM3/10/21
to

Вебінар для медіа

«Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?»

16 березня, 15.00, онлайн

 

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?», що відбудеться  16 березня о 15.00, орієнтовна тривалість 2 години.

В першу чергу захід розрахований на представників та представниць ЗМІ, блогерів та блогерок, співробітників та співробітниць пресслужб, усіх, хто створює інформаційні повідомлення щодо перебігу збройного конфлікту в Україні.

 

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:

1.   Міжнародне гуманітарне право, чому журналістам/кам слід знати його основи?

2.   Збройні конфлікти, їх види, для чого потрібна їх класифікація? Як кваліфікувати ситуацію на Сході України та в Криму з точки зору міжнародного права?

3.   Різниця між станом війни і воєнним станом.

4.   Різниця між окупацією і анексією.

5.   АТО, ООС, збройний конфлікт, війна, агресія: як вони співвідносяться ці поняття?

а також:

6.   Проблеми пошуку судових рішень.

7.   Проект «Суд на долоні» для пошуку судових рішень та використання його даних у власних проектах та інформаційних матеріалах.

8.   Методологія збирання та обробки даних в проекті «Суд на долоні».

9.   Можливості пошуку та отримання статистичних даних щодо судових процесів, пов'язаних зі збройним конфліктом в Україні, використання фільтрів для уточнення пошукових запитів.

10.    Обмеження при аналізі даних судових рішень.

Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та вебінару і отримати на них відповіді!

 

Спікери вебінару:

ü Тимочко Максим, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».

ü Захаров Кирило, директор аналітичного департаменту ТОВ «МА «Промедіа Консалтинг», співзасновник та керівник проекту «Суд на долоні», експерт з питань відкритих даних, консультує з питань розробки інформаційних технологій на основі даних, з 2017 року працює над дослідженням та аналізом судових рішень.

Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».

 

Взявши участь у вебінарі, ви:

·        зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;

·        отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;

·        матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

 

Реєструйтеся на вебінар до 15 березня за посиланням https://forms.gle/oFb9fwhjNYkS5b37A

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!

 

Запрошуємо долучитись до Facebook-події: https://fb.me/e/21gB6mKFu

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsi...@gmail.com

 

Захід проводиться в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, ОГПУ, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


--
Sincerely, Nazarii Boiarskyi
Анонс вебінар для медіа 2021.03.16.pdf
Війна і правосуддя як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення.png
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages