Дворічний проект для регіональних ЗМІ: відбір учасників

8 views
Skip to first unread message

Victoria Chernova

unread,
Apr 6, 2017, 10:50:07 AM4/6/17
to MediaUkraine
До участі у проекті запрошуються представники регіональних медіа усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.


Проект шляхом спеціалізованих тематичних тренінгів та регулярних зустрічей з урядовцями в Києві надаватиме учасникам проекту всебічну підтримку у висвітленні європейської тематики та вдосконаленні їхнього власного потенціалу для цього. Також для учасників проекту передбачені грантові конкурси на створення медіа-матеріалів, низка навчальних візитів до країн Євросоюзу, можливості користуватись базою високоякісних аналітичних та інформаційних матеріалів на європейську тематику (інфографіки, успішні історії, інформаційно-роз’яснювальні матеріали, мотиваційні відео тощо), а також створювати власні матеріали.

Всі охочі представники регіональних ЗМІ, які відчувають в собі потенціал, а також бажання тісної і плідної співпраці, повинні заповнити аплікаційну форму за посиланням http://bit.ly/call-for-participation-project2

Кінцевий термін подачі заявок 25 квітня 2017 року.

Деталі про проект читайте тут
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages