معرفی کاندیداهای انتخابات اعضای راهبران مشهدلاگ

9 views
Skip to first unread message

ali.m...@gmail.com

unread,
May 16, 2014, 4:02:23 PM5/16/14
to mashh...@googlegroups.com
با سلام؛

همانطور که در جلسه‌ی پیشین صحبت شد، گروه کاربران لینوکس مشهد به زودی انتخاباتی مطابق با اساسنامه‌ی گروه [۲] جهت انتخاب اعضای جدید راهبران، برگزار خواهد نمود. وظیفه‌ی راهبران گروه چنان که در سند مذکور بیان شده، «پیشبرد اهداف و مدیریت فعالیت‌های مختلف گروه» بوده که در قالب نقش‌های مختلفی که توسط اعضای گروه راهبران بین ایشان و سایر اعضای فعال گروه تقسیم می‌گردد، انجام می‌شود. راهبران گروه متشکل از ۵ نفر عضو اصلی، و ۲ نفر عضو علی‌البدل خواهد بود تا در صورتی که هر یک از اعضای گروه راهبران به هر دلیلی قادر به ادامه‌ی همکاری با گروه نبود، وظایف وی به یکی از اعضای علی‌البدل تفویض شده و خللی در پیشبرد فعالیت‌های گروه راهبران ایجاد نگردد.

انتخابات پیش رو، پیشتر از طریق ای‌میل به اعضای فعال گروه اطلاع‌رسانی شده و تعدادی از این اعضا جهت همکاری به عنوان راهبر اعلام آمادگی نموده‌اند که فهرست آنان به شرح زیر اعلام شده و از سایر اعضای فعال، که مطابق اساسنامه‌ی گروه، شرایط عضویت در گروه راهبران را داشته و می‌توانند در هر یک از فعالیت‌های گروه همکاری نموده و در پیشبرد اهداف و عقاید گروه در راستای فرهنگ‌سازی و توسعه‌ی گنو/لینوکس و نرم‌افزارهای آزاد، ما را یاری دهند، دعوت می‌شود حداکثر تا ساعت ۱۱:۵۹ روز یک‌شنبه ۲۸ اردی‌بهشت ماه سال ۱۳۹۳ آمادگی خود را از طریق پاسخ به این ای‌میل اعلام نمایند.

(به ترتیب حروف الفبا)

۱- آرش موسوی
۲- رامین نجارباشی
۳- علی موسوی
۴- علیرضا حکم‌آبادی
۵- محمدامین جهانی
۶- محمدجواد بدیعی
۷- مهدی عطاییان

لازم به ذکر است که انتخابات مذکور از ساعت ۰۰:۰۰ روز سه‌شنبه ۳۰ اردی‌بهشت ماه سال ۱۳۹۳ آغاز شده و نحوه‌ی انجام انتخابات و فهرست نهایی کاندیداها متعاقبا از طریق وب‌سایت گروه [۲] و این لیست پستی، اعلام خواهد شد.


۲- وب‌سایت گروه: http://mashhadlug.org/

با تشکر
علی موسوی
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages