WITAM. CHCIAŁEM POWIADOMIĆ O TYM ŻE:
-PO PIERWSZE MOŻEMY PISAĆ KOLOKWIUM Z TEORII W CZWARTEK ALE TRZEBA SIĘ ZEBRAĆ MIN. 6 OSÓB. WIĘC KTO CHCE TO ZAPRASZAM
- PO DRUGIE NIE MAMY SPORTOWEGO W CZWARTEK
- PO TRZECIE W TEN PONIEDZIAŁEK CO BĘDZIE PISZEMY Z KINEZY. MATERIAŁY JAK BĘDĘ MIAŁ TO WYŚLE.
I TYLE
--
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o nazwie "masazyk".
Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres
mas...@googlegroups.com.
Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres
masazyk+u...@googlegroups.com.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem
http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.