POWIADOMIENIE

0 views
Skip to first unread message

LUKASA...@interia.eu

unread,
Apr 21, 2010, 8:53:26 AM4/21/10
to GRUPA
WITAM. CHCIAŁEM POWIADOMIĆ O TYM ŻE:
-PO PIERWSZE MOŻEMY PISAĆ KOLOKWIUM Z TEORII W CZWARTEK ALE TRZEBA SIĘ ZEBRAĆ MIN. 6 OSÓB. WIĘC KTO CHCE TO ZAPRASZAM
- PO DRUGIE NIE MAMY SPORTOWEGO W CZWARTEK
- PO TRZECIE W TEN PONIEDZIAŁEK CO BĘDZIE PISZEMY Z KINEZY. MATERIAŁY JAK BĘDĘ MIAŁ TO WYŚLE.
I TYLE

--
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o nazwie "masazyk".

Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres mas...@googlegroups.com.
Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres masazyk+u...@googlegroups.com.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages