Co u Ciebie?

4 views
Skip to first unread message

Dorota Płoskoń

unread,
Jun 29, 2011, 12:39:20 PM6/29/11
to masazyk
Cześć!

Piszę, bo dostałam z WUP w Krakowie ankietę do wypełnienia i
zastanawiam się, czy to cała nasza klasa miała rozesłane do skrzynek
mailowych.

A najważniejszy powód to ciekawość :-) Jak u Was? Co robicie? Pracujecie?

Pozdrawiam!

Dorota Płoskoń

anita

unread,
Jun 29, 2011, 3:26:35 PM6/29/11
to mas...@googlegroups.com
dostałam ale nie wypełniam :)

"Dorota Płoskoń" <dorot...@gmail.com> pisze:

> --
> Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o nazwie "masazyk".
>
> Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres mas...@googlegroups.com.
> Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres masazyk+u...@googlegroups.com.
> Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.
>
>


----------------------------------------------------------------
Przyjemna praca, wysoka placa!
Szukaj >> http://linkint.pl/f29cc

Konrad Janik

unread,
Jun 29, 2011, 5:29:11 PM6/29/11
to mas...@googlegroups.com
ja tez nie dostalem, a pracuje ale nie jako masażysta. moze jakies spotkanie co wy na to?



Dorota Płoskoń

unread,
Jun 30, 2011, 5:11:02 PM6/30/11
to mas...@googlegroups.com
Konrad! Już Ci jęzor wisi na picie ;P Cały Ty!
Niestety w Rzeszowie się osiedliłam... Ciężko będzie się spotkać.

29.06.2011, Konrad Janik <konrad.j...@gmail.com> napisał(a):
> ja tez nie dostalem, a pracuje ale nie jako masażysta. moze jakies spotkanie
> co wy na to?
>

Monika Pasierbińska

unread,
Jul 1, 2011, 9:04:32 AM7/1/11
to mas...@googlegroups.com
Hejka!

Fajnie Was słyszeć:) Mi w tym roku udalo sie skonczyc szkole;) Pracuje
w gabinecie masazu, a wiec w zawodzie:d jestem strasznie zadowolona:)

Dorota Ja sie wybieram w okolice Rzeszowa do rodzinki wiec moze uda
sie Nam jakos spotkac?? Koniec Lipca albo poczatek Sierpnia planuje
wyjazd:)

Pozdrawiam!!

W dniu 30 czerwca 2011 23:11 użytkownik Dorota Płoskoń
<dorot...@gmail.com> napisał:

Konrad Janik

unread,
Jul 1, 2011, 9:07:13 AM7/1/11
to mas...@googlegroups.com
ojtam ojtam moze cie maz przywiesc i przyjechac po ciebi :D

Dorota Płoskoń

unread,
Jul 1, 2011, 1:56:37 PM7/1/11
to mas...@googlegroups.com
Konrad, no w sumie tak ;-)
Monika! Super byłoby się zobaczyć. Mój nr tel jest bez zmian. Termin
mi odpowiada, bo wyjeżdżam 12-26 lipca, a potem już jestem. :-)

Pozdrowienia!

Prośba do pozostałych: odezwijcie się :)

01.07.2011, Konrad Janik <konrad.j...@gmail.com> napisał(a):
> ojtam ojtam moze cie maz przywiesc i przyjechac po ciebi :D
>

Monika Pasierbińska

unread,
Jul 2, 2011, 2:26:25 PM7/2/11
to mas...@googlegroups.com
Spoko, jak tylko będę znać termin konkretny to dam znać:) W tej chwili
jestem nad morzem Polskim na kolejnym kursie masażu:)

Pozdrawiam!!

W dniu 1 lipca 2011 19:56 użytkownik Dorota Płoskoń
<dorot...@gmail.com> napisał:

Konrad Janik

unread,
Jul 4, 2011, 7:53:28 AM7/4/11
to mas...@googlegroups.com
wiec co organizujemy to spotkanie w krakowie co powiecie na przyszla sobote?


Dorota Płoskoń

unread,
Jul 4, 2011, 1:06:31 PM7/4/11
to mas...@googlegroups.com
Mnie już nie będzie w Polsce. Urlopuję się w tym czasie.

04.07.2011, Konrad Janik <konrad.j...@gmail.com> napisał(a):
> wiec co organizujemy to spotkanie w krakowie co powiecie na przyszla sobote?
>

Konrad Janik

unread,
Jul 4, 2011, 4:53:00 PM7/4/11
to mas...@googlegroups.com
to moze taki dzien eby wszystkim odpowiadal niech sie reszta wypowie pozatym, gratuluje Ci Monika zdani, i pracy ciesze sie :)


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages