Piszę, bo dostałam z WUP w Krakowie ankietę do wypełnienia i
zastanawiam się, czy to cała nasza klasa miała rozesłane do skrzynek
mailowych.
A najważniejszy powód to ciekawość :-) Jak u Was? Co robicie? Pracujecie?
Pozdrawiam!
Dorota Płoskoń
"Dorota Płoskoń" <dorot...@gmail.com> pisze:
> --
> Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o nazwie "masazyk".
>
> Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres mas...@googlegroups.com.
> Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres masazyk+u...@googlegroups.com.
> Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.
>
>
----------------------------------------------------------------
Przyjemna praca, wysoka placa!
Szukaj >> http://linkint.pl/f29cc
29.06.2011, Konrad Janik <konrad.j...@gmail.com> napisał(a):
> ja tez nie dostalem, a pracuje ale nie jako masażysta. moze jakies spotkanie
> co wy na to?
>
Fajnie Was słyszeć:) Mi w tym roku udalo sie skonczyc szkole;) Pracuje
w gabinecie masazu, a wiec w zawodzie:d jestem strasznie zadowolona:)
Dorota Ja sie wybieram w okolice Rzeszowa do rodzinki wiec moze uda
sie Nam jakos spotkac?? Koniec Lipca albo poczatek Sierpnia planuje
wyjazd:)
Pozdrawiam!!
W dniu 30 czerwca 2011 23:11 użytkownik Dorota Płoskoń
<dorot...@gmail.com> napisał:
Pozdrowienia!
Prośba do pozostałych: odezwijcie się :)
01.07.2011, Konrad Janik <konrad.j...@gmail.com> napisał(a):
> ojtam ojtam moze cie maz przywiesc i przyjechac po ciebi :D
>
Pozdrawiam!!
W dniu 1 lipca 2011 19:56 użytkownik Dorota Płoskoń
<dorot...@gmail.com> napisał:
04.07.2011, Konrad Janik <konrad.j...@gmail.com> napisał(a):
> wiec co organizujemy to spotkanie w krakowie co powiecie na przyszla sobote?
>