Zdjęcia

0 views
Skip to first unread message

Dorota Płoskoń

unread,
Sep 1, 2010, 12:34:45 PM9/1/10
to masazyk
Witajcie!

Tak korzystając z okazji że dziś rozpoczęcie roku szkolnego, zacznę
znowu nudzić o zdjęcia z zakończenia roku szkolnego. :))) Niech ktoś
wreszcie usłucha ;)

Pozdrawiam
Dorota P.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages