wklejam tekst od administratora listy dyskusyjnej zalozonej i
prowadzonej przez masazystow niewidomych, ktory poprosil mnie o
wstawienie info na necie. Przekaz to info w srodowisku niewidomych.
"Witaj!
Pragnę zaprosić wszystkich masażystów i fizjoterapeutów, którzy
zawodowo zajmują się lub po prostu interesują Terapią Manualną, do
zapisania się na nową mailingową listę dyskusyjną poświęconą tej
dziedzinie rehabilitacji.
Chciałbym, by ta lista służyła nam jako forum, na którym będziemy
mogli wymieniać swoje doświadczenia zawodowe, porozmawiać o książkach,
kursach czy problemach jakie napotykamy codziennie podczas wykonywania
naszego zawodu.
Terapia Manualna - POLSKA
Aby zapisać się na listę należy wysłać pustego maila pod adres:
terapiamanualna...@googlegroups.com
A następnie postępować wedlug wskazówek zawartych w mailu, który
otrzymacie.
Posty na listę wysyłamy na adres:
terapiaman...@googlegroups.com
Prefix umieszczony w treści tematu to:
[TMP]
Strona grupy:
http://groups.google.pl/group/terapiamanualnapolska
By wypisać się z listy, podobnie jak przy zapisywaniu, tak i w tym
przypadku, wysyłamy pustego maila ale na adres:
terapiamanualnap...@googlegroups.com
W razie jakichkolwiek problemów z zapisaniem się, lub z sugestiami
usprawnienia listy piszcie do mnie na adres e-mail:
byst...@gmail.com
Do zobaczenia na nowej liście! "