Cracovia Maraton??

0 views
Skip to first unread message

Dorota Zając

unread,
Apr 23, 2010, 5:34:40 PM4/23/10
to masazyk

co się takiego stanie jak nie przyjdę na Cracovia Maraton w niedziele??

 


--
Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o nazwie „masazyk”.
Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres mas...@googlegroups.com.
Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres masazyk+u...@googlegroups.com.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.

maryjane_2003

unread,
Apr 24, 2010, 6:20:56 AM4/24/10
to mas...@googlegroups.com
trzeba odrabiać 6h praktyk tak mi się coś obiło o uszy
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages