Gosia, Asia (i chyba ktoś jeszcze) - poproszę o zdjęcia z zakończenia roku.
Miłych wakacji!!!
Dorota P.
"Dorota Płoskoń" <dorot...@gmail.com> pisze:
No hej:)
Dorotka wyśle Ci je za tydzien jak wróce do Krakowa!
Pozdrawiam:)
Asia
-------------------------------------------------
Atrakcyjne mieszkania i dzialki. Sprawdz oferty!
http://linkint.pl/f277d
07-07-10, asia....@interia.pl <asia....@interia.pl> napisał(a):
> --
> Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o
> nazwie "masazyk".
>
> Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres
> mas...@googlegroups.com.
> Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres
> masazyk+u...@googlegroups.com.
> Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem
> http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.
>
>