Zdjęcia

1 view
Skip to first unread message

Dorota Płoskoń

unread,
Jul 6, 2010, 2:51:20 PM7/6/10
to masazyk
Cześć!

Gosia, Asia (i chyba ktoś jeszcze) - poproszę o zdjęcia z zakończenia roku.

Miłych wakacji!!!

Dorota P.

asia....@interia.pl

unread,
Jul 7, 2010, 2:58:43 PM7/7/10
to mas...@googlegroups.com

"Dorota Płoskoń" <dorot...@gmail.com> pisze:

No hej:)
Dorotka wyśle Ci je za tydzien jak wróce do Krakowa!
Pozdrawiam:)
Asia

-------------------------------------------------
Atrakcyjne mieszkania i dzialki. Sprawdz oferty!
http://linkint.pl/f277d

Dorota Płoskoń

unread,
Jul 7, 2010, 3:20:33 PM7/7/10
to mas...@googlegroups.com
Cześć!
No to fajnie :)
Będę czekać!
Pozdrawiam!
miłych wakacji!

07-07-10, asia....@interia.pl <asia....@interia.pl> napisał(a):

> --
> Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ subskrybujesz grupę dyskusyjną Google o
> nazwie "masazyk".
>
> Aby zamieszczać posty w tej grupie, wyślij e-mail na adres
> mas...@googlegroups.com.
> Aby anulować subskrypcję tej grupy, wyślij e-mail na adres
> masazyk+u...@googlegroups.com.
> Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę grupę pod adresem
> http://groups.google.com/group/masazyk?hl=pl.
>
>

Dorota Płoskoń

unread,
Aug 17, 2010, 5:04:10 AM8/17/10
to mas...@googlegroups.com
Cześć!
Ciągle czekam na zdjęcia. Pamiętaj o tym :)
Pozdrawiam!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages