In Slobozia sunt cateva strazi care sunt trasate incorect. In link se poate vedea ca strada Ulmului este trasata peste case, la fel si strada Pinului, iar strada Magnoliei este peste locatia strazii Pinului. Am incercat sa le sterg si sa le fac din nou, dar nu-mi dau seama cum pot sa le sterg.
--
--
Aţi primit acest mesaj deoarece sunteţi abonat la
grupul "Mapping Romania" din Google grupuri.
Pentru mai multe opţiuni puteţi vizita acest grup la
http://groups.google.com/group/mapping-romania?hl=ro
---
Aţi primit acest mesaj deoarece sunteţi abonat(ă) la grupul „Mapping Romania” din Grupuri Google.
Pentru a vă dezabona de la grup şi pentru a nu mai primi e-mailuri de la acesta, trimiteţi un e-mail la adresa mapping-roman...@googlegroups.com.
Pentru mai multe opţiuni, accesaţi https://groups.google.com/groups/opt_out.
Încearcă să aliniezi tot ce se poate (selectând câte o intersecţie), iar ce este complet greşit trebuie şters (selectezi câte un segment şi ştergi).
--
--
Aţi primit acest mesaj deoarece sunteţi abonat la
grupul "Mapping Romania" din Google grupuri.
Pentru mai multe opţiuni puteţi vizita acest grup la
http://groups.google.com/group/mapping-romania?hl=ro
---
Aţi primit acest mesaj deoarece sunteţi abonat(ă) la grupul „Mapping Romania” din Grupuri Google.
Pentru a vă dezabona de la grup şi pentru a nu mai primi e-mailuri de la acesta, trimiteţi un e-mail la adresa mapping-roman...@googlegroups.com.
Pentru mai multe opţiuni, accesaţi https://groups.google.com/groups/opt_out.
--