Drustvo,
Potrebno je da se sto je moguce pre sastanemo vezano za nas zajednicki projekat.
Juce smo bili na Kolarcu u Info room-u, a tu sam imala i sastanke za projekte kao clan udruzenja Mladi za turizam. Konstantovali smo da je to mesto mirno i pogodno za rad, cene su prihvatljive (mislim da je kafa 40, espreso 90, caj 40/80 din...)
Hajde najpre da se u prepisci dogovorimo kada bi svima odogvaralo da se taj sastanak odrzi, da postavimo neka osnovna pravila u komunikaciji kojih cemo se drzati na sastanku, mozda vec sada da odredimo moderatora za prvi put i da dodjemo sa spremnim idejama. Proteklo je dosta vremena, a mi jos nemamo glavnu ideju.
Pozdrav svima!