Sastanak današnji

6 views
Skip to first unread message

Katarina Vukićević

unread,
Feb 28, 2013, 10:12:40 AM2/28/13
to mali-d...@googlegroups.com

Drugari,

 

Kako je situacija sa prezentacijom takva kakva je i pošto većina ima obaveze i sprečena je da dođe u 17h, da ne bi dve osobe samo prisustvovale tom sastanku, računajte da se on neće danas održati.

 

Dakle, SASTANKA NEĆE BITI! Svi kući!!! J

 

Videćemo se u ponedeljak, računajte najverovatnije tokom radnog vremena da sve finiširamo i da damo final touch! J

 

Do tada, razmišljajte o tw i fb i idejama za buzz..

 

P.S. Izvinite što ovako kasno javljamo da se sastanak neće desiti… Nadam se da se niko (od ona 2 čoveka koji su planirali doći) neće pojaviti…

 

Do skorog viđenja…
 
Pozdrav,
 
Katarina Vukićević

Katarina Vukićević

unread,
Feb 28, 2013, 10:25:38 AM2/28/13
to mali-d...@googlegroups.com

E, sada samo se Zvezdana i ja čule - NEMAMO sastanak, ona će kada završi prezentaciju istu okaciti ovde, pa da svi imate pravac za razmišljanje, a u ponedeljak radimo finiš svega, kompletiramo prezentaciju i stavljamo tačku! Vidimo se...

28.02.2013. 16.16, "Zvezdana Bajic" <zvezdana...@gmail.com> је написао/ла:

Ja radim na prezentaciji trenutno, dodjoh u kancelariju.. Nisu dva coveka u pitanju, doci ce nas nekoliko sto je sasvim dovoljno. Nemojte odlagati sastanak, potreban nam je danas jer necemo nista stici... Bice prezentacija sredjena

Zvezdana Bajic

unread,
Feb 28, 2013, 10:26:37 AM2/28/13
to Katarina Vukićević, mali-d...@googlegroups.com
Tamara, rezervisi nam salu za ponedeljak ceo dan :)

2013/2/28 Katarina Vukićević <katja.13...@gmail.com>



--
Zvezdana Bajić
AIESEC Serbia |  LC Belgrade EF |  Kamenička 6, 11000 Beograd
M: +381.65.2.999.365 
 | T/Fax: +381.11.318.56.96 | 
E: zvezdana...@gmail.com | 
W: www.ef.aiesec.org.rs |

Please consider the impact on the environment before printing this e-mail.
Think green!
AIESEC Serbia supports conservation.
_______________________________________________________

Imajte na umu uticaj na okolinu pre štampanja ovog email-a..
Mislite zeleno!
AIESEC Srbije podržava održivost

Ivana Ivanovic

unread,
Mar 1, 2013, 2:12:15 AM3/1/13
to Zvezdana Bajic, Katarina Vukićević, mali-d...@googlegroups.com
Mene zanima kome bi odgovaralo da se nadjemo u nedelju popodne, uvece? Malo da radimo i malo da se druzimo :).

Nikako ne smemo ostavljati sve za ponedeljak, jer racunajte samo da nam treba jedan sastanak da se podelimo i dogovorimo sta ko treba da prica i kako ce cela ppt da izgleda. 


2013/2/28 Zvezdana Bajic <zvezdana...@gmail.com>



--
Kind regards! Srdacni pozdravi!

Ivana Ivanovic
+381 63 240 740

Katarina Vukićević

unread,
Mar 1, 2013, 2:26:16 AM3/1/13
to mali-d...@googlegroups.com
Slažem se sa Ivanom, možete li u nedelju uveče oko 7-8 ako ne ranije da se nađemo?

2013/3/1 Ivana Ivanovic <ivanovic...@gmail.com>

Jelena Obrenic

unread,
Mar 1, 2013, 3:44:17 AM3/1/13
to Katarina Vukićević, mali-d...@googlegroups.com
Ja sam za.
Pozdrav!


2013/3/1 Katarina Vukićević <katja.13...@gmail.com>

midragan13

unread,
Mar 1, 2013, 3:46:22 AM3/1/13
to mali-d...@googlegroups.com, Katarina Vukićević
Meni takodje odgovara nedelja popodne.

Stefan Prolović

unread,
Mar 1, 2013, 5:44:17 AM3/1/13
to midragan13, mali-d...@googlegroups.com, Katarina Vukićević
Meni odgovara nedelja u 19h.

2013/3/1 midragan13 <midra...@gmail.com>
Meni takodje odgovara nedelja popodne.

Marta Kecman

unread,
Mar 1, 2013, 6:03:57 AM3/1/13
to Stefan Prolović, midragan13, mali-d...@googlegroups.com, Katarina Vukićević
U ponedeljak smo tamo od 10 h, ja mislim da je to dovoljno vremena, ako budemo efikasni, da sve završimo!
 
ŽEEEEEEEEELIIIIIIIIIM SVOOOOOJ VIKEND...:D
 
Ako ste svi za, naravno da ću i ja da se priključim!
 
Pozdrav!!!!!

2013/3/1 Stefan Prolović <stefanp...@gmail.com>

Ivana Ivanovic

unread,
Mar 1, 2013, 6:47:25 AM3/1/13
to Marta Kecman, Stefan Prolović, midragan13, mali-d...@googlegroups.com, Katarina Vukićević
Milsili smo i da to bude i okupljanje i da prodjemo kroz ppt. U ponedeljak radimo obziljno :).


2013/3/1 Marta Kecman <kecman...@gmail.com>

Predrag Savic

unread,
Mar 1, 2013, 7:13:16 AM3/1/13
to Ivana Ivanovic, Marta Kecman, Stefan Prolović, midragan13, mali-d...@googlegroups.com, Katarina Vukićević
Meni je vise odgovarao onaj otkazani cetvrtak, ali boze moj.

Za vikend idem kuci, tako da nisam u Beogradu. Vracam se nekad u ponoc u nedelju uvece.

Tako da, kad sam ja u pitanju, vidimo se u ponedeljak.

Zao mi je sto ne mogu da vam se pridruzim.

Pozdrav za sve,

Pedja twitter

2013/3/1 Ivana Ivanovic <ivanovic...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages