Drugari,
Kako je situacija sa prezentacijom takva kakva je i pošto većina ima obaveze i sprečena je da dođe u 17h, da ne bi dve osobe samo prisustvovale tom sastanku, računajte da se on neće danas održati.
Dakle, SASTANKA NEĆE BITI! Svi kući!!! J
Videćemo se u ponedeljak, računajte najverovatnije tokom radnog vremena da sve finiširamo i da damo final touch! J
Do tada, razmišljajte o tw i fb i idejama za buzz..
P.S. Izvinite što ovako kasno javljamo da se sastanak neće desiti… Nadam se da se niko (od ona 2 čoveka koji su planirali doći) neće pojaviti…
E, sada samo se Zvezdana i ja čule - NEMAMO sastanak, ona će kada završi prezentaciju istu okaciti ovde, pa da svi imate pravac za razmišljanje, a u ponedeljak radimo finiš svega, kompletiramo prezentaciju i stavljamo tačku! Vidimo se...
Ja radim na prezentaciji trenutno, dodjoh u kancelariju.. Nisu dva coveka u pitanju, doci ce nas nekoliko sto je sasvim dovoljno. Nemojte odlagati sastanak, potreban nam je danas jer necemo nista stici... Bice prezentacija sredjena
Imajte na umu uticaj na okolinu pre štampanja ovog email-a..
Mislite zeleno!
AIESEC Srbije podržava održivost