Willkommen, Bienvenue, Wellcome :)

12 views
Skip to first unread message

zvezdana.bajic88

unread,
Feb 13, 2013, 5:03:39 AM2/13/13
to mali-d...@googlegroups.com
Mora neki mail da ozivimo grupu! :)

Moze svako po jedan da vidimo jesmo li svi tu?
Posto cesto bude da grupa ne radi nekima, ili da mogu da vide prepisku kad udju na link, ali im ne stize u inbox i tako to...

Pa proverite svako za sebe jel sve ok funkcionise da neko ne bude van price..

Pozdrav, kiss, hug... Posluzite se, sta kome draze :)

Katarina vukićević

unread,
Feb 13, 2013, 5:16:00 AM2/13/13
to mali-d...@googlegroups.com
Javljam da sam tu! :)))
 
Sad možemo da pišemo do mile volje.... :)

2013/2/13 zvezdana.bajic88 <zvezdana...@gmail.com>

Predrag Savic

unread,
Feb 13, 2013, 5:16:56 AM2/13/13
to Katarina vukićević, mali-d...@googlegroups.com
BMW logistika takodje pozdravlja.

2013/2/13 Katarina vukićević <katja.13...@gmail.com>

Stefan Prolović

unread,
Feb 13, 2013, 5:20:03 AM2/13/13
to mali-d...@googlegroups.com


Kod mene je sve ok.

Darko Sunajko

unread,
Feb 13, 2013, 5:25:28 AM2/13/13
to mali-d...@googlegroups.com
Hajde da unesemo malo kreativnosti :-) Npr. posaljite neki vic da se malo nasmejemo :-D




--
Darko Sunajko

Faculty of Technology, Uni. of Novi Sad, Serbia
Member of Board of European Students of Technology

                  lol4...@gmail.com
Skype:   eternal_dark_sun

ivanovic.z.ivana

unread,
Feb 13, 2013, 5:32:58 AM2/13/13
to mali-d...@googlegroups.com

Tuj sam :D.

Beskrajno srecna zbog prestanka spama na outlook-u.

jelena.obrenic

unread,
Feb 13, 2013, 6:46:16 AM2/13/13
to mali-d...@googlegroups.com
Gde da nadjem vic u sred radnog vermena? Hajde DMD, oglasite se!

Od mene jedna mis'o o liderstvu:
Leadership is a behaviour, not a position. 

Pozdrav!

Nemanja Radojevic

unread,
Feb 13, 2013, 8:15:43 AM2/13/13
to jelena.obrenic, mali-d...@googlegroups.com
Imam ja jedan glupav.

"Kako se zove lav bez grive? ĆELAV".

Namerno sam ispricao glup vic, da bih spustio standarde nisko, da se ne brukate :P

radulovic.milan6

unread,
Feb 14, 2013, 3:53:05 PM2/14/13
to mali-d...@googlegroups.com
Pozdrav i od mene dragi drugari...

Sta nam je sa Marketingom BMW, kulira nas? :-)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages