Mora neki mail da ozivimo grupu! :)
Moze svako po jedan da vidimo jesmo li svi tu?
Posto cesto bude da grupa ne radi nekima, ili da mogu da vide prepisku kad udju na link, ali im ne stize u inbox i tako to...
Pa proverite svako za sebe jel sve ok funkcionise da neko ne bude van price..
Pozdrav, kiss, hug... Posluzite se, sta kome draze :)