Drugari, kolege, obožavaoci... :-P
Nego, može li neko da mi pošalje zajedničku prezentaciju, čisto malo da bacim pogled na vaše pavrpoint skilzove? :-)
I da, kakvi su vam utisci SADA? Stavite "čekić i srp" šešir na vaše kreativne glavice i odgovorite na ovaj tred ili meni lično, kako god da vam je lakše.
p.s. Imamo li potvrdu od Ane, Marije, itd. za termin kada bi im prezentovali ceo projekat?
--
Darko Sunajko
Faculty of Technology, Uni. of Novi Sad, Serbia
Member of Board of European Students of Technology
Skype: eternal_dark_sun