Neki od postova koji se možda mogu iskoristiti ili dati nekome varnicu za nadogradnju.
Treba da razgranicimo sta bi se postovalo preko zvanicnog profila, a sta kao hashtag. Preko hashtaga mogu da idu i neki neformaniji tvitovi samo dok i dalje imamo u vidu ko ce to da cita i da ponasamo u skladu kako tome dolici.
Sam profil, bi mogao da postuje nesto nalik:
Mi posao ne dobijamo i ne dajemo preko veze. #mladilideri
Dobro jutro #prvasmena prva jutarnja na poslu i azurno odgovaranje na mailove.
Da li ste znali da smo zaposleni u Agraru, Motors-u, ITu, Finansijama, Real Estate-u, DMD-u, Korporativnim komunikacijama, _______, i da prolazimo 4 rotacije za godinu dana?
Nama posao ne isključuje zdravu ishranu. #deltarestoran
Vracamo knjigu u HR biblioteku i tražimo savet za sledeću?
Ja pisem sa mog stanovista, slobodno se nadovežite.
I moram da vam javim da ja sutra necu moci da budem na sastanku, jer cu biti poslovno u Nisu, ali cu biti tu na sledecem sastanku pred prezentovanje i mozete racunati na mene za isto.
Mogli bismo se naci i u nedelju popodne mozda, da ne ostavljamo sve za poslednji tren, jer znate kako uvek nesto ispadne sto se zaboravilo...
I ne zaboravite izvestaj :D.
--
Kind regards! Srdacni pozdravi!