Saljem vam prezentaciju.
Dogovoreno je da nema potreba da se svi nalazimo danas popodne, jer je ppt gotova i sve je dogovoreno, ostalo je samo da se popune slajdovi za aktivizam ali tu smo se mislim jedino svi u startu dogovorili sta treba da bude. To cemo danas u toku dana da uradimo i naci cemo se mi koji prezentujemo da prodjemo sve kako ce izgledati.
Ako imate neke primedbe ili sugestije, pisite ovde!
--
Kind regards! Srdacni pozdravi!