Da rezimiramo...

12 views
Skip to first unread message

Zvezdana Bajic

unread,
Feb 19, 2013, 1:46:33 PM2/19/13
to mali-d...@googlegroups.com

Sastanak sutra u 18h?

Moze po jedno ''ok'' za potvrdu prisustva.. :)

Predrag Savic

unread,
Feb 19, 2013, 1:49:26 PM2/19/13
to Zvezdana Bajic, mali-d...@googlegroups.com
Ok.

2013/2/19 Zvezdana Bajic <zvezdana...@gmail.com>

nikola89.djordjevic

unread,
Feb 19, 2013, 5:29:18 PM2/19/13
to mali-d...@googlegroups.com
OK

Marija Plakalovic

unread,
Feb 20, 2013, 2:22:45 AM2/20/13
to nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Znaci defiitivno je sastanak veceras  u 18h u Kolarcu?

2013/2/19 nikola89.djordjevic <nikola89....@gmail.com>

Katarina vukićević

unread,
Feb 20, 2013, 2:26:59 AM2/20/13
to Marija Plakalovic, nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Ljudi ja nikako ne mogu, ako se vi nalazite danas, možda uspem da svratim na kratko, mada teško...

2013/2/20 Marija Plakalovic <marija.p...@gmail.com>

Marta Kecman

unread,
Feb 20, 2013, 2:30:04 AM2/20/13
to Katarina vukićević, Marija Plakalovic, nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
ok...

2013/2/20 Katarina vukićević <katja.13...@gmail.com>

Darko Sunajko

unread,
Feb 20, 2013, 2:35:40 AM2/20/13
to Marta Kecman, Katarina vukićević, Marija Plakalovic, nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Ljudi, popunite doodle da vidimo kad najvise ljudi moze. Nema poente predlagati termine ovako na listama, pogotovo ako niste ni pogledali kad ko moze. 
Koliko ja vidim(po trenutnom doodlu), sutra(cetvrtak, 21.02.2012.) u 18h moze najvise ljudi. Danas u 18h moze samo cetvoro. 

p.s. Sledeci put ovo zakazivanje moramo malo ranije da obavimo :-) Razumem da smo svi imali zabavan produzen vikend, ali smo trebali da posaljemo koji mail :-)


--
Darko Sunajko

Faculty of Technology, Uni. of Novi Sad, Serbia
Member of Board of European Students of Technology

                  lol4...@gmail.com
Skype:   eternal_dark_sun

Zvezdana Bajic

unread,
Feb 20, 2013, 2:45:45 AM2/20/13
to Darko Sunajko, Marta Kecman, Katarina vukićević, Marija Plakalovic, nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Proanaliziraj malo doodle pa ces videti da nije merodavan samo tako kad pogledas, jer su ljudi neki stavljali sta preferiraju, a drugi sve kad mogu, pa kad god bilo.. Kad saberes one koji mogu danas u 4 i danas u 6, to je najveci broj... Time sam se vodila ja kad rekoh termin...

Svakako, mozemo da napravimo i novi doodle sa jasnim kriterijumom, mozemo i da se ganjamo jos par dana, ali dajte, realno moramo da presecemo i skratimo pricu. Moze i sutra, svejedno je, neko ce uvek da fali... Realno, posto vi niste stigli da se organizujete iz NSa, kontam da jeste bolje sutra, a u buduce cemo da planiramo ranije...

2013/2/20 Darko Sunajko <lol4...@gmail.com>



--
Zvezdana Bajić
AIESEC Serbia |  LC Belgrade EF |  Kamenička 6, 11000 Beograd
M: +381.65.2.999.365 
 | T/Fax: +381.11.318.56.96 | 
E: zvezdana...@gmail.com | 
W: www.ef.aiesec.org.rs |

Please consider the impact on the environment before printing this e-mail.
Think green!
AIESEC Serbia supports conservation.
_______________________________________________________

Imajte na umu uticaj na okolinu pre štampanja ovog email-a..
Mislite zeleno!
AIESEC Srbije podržava održivost

nikola89.djordjevic

unread,
Feb 20, 2013, 2:57:45 AM2/20/13
to mali-d...@googlegroups.com
Ni ja se ne slažem da je četvrtak najviše ljudi čekiralo, ipak mislim da imamo najviše ljudi za danas!
:o


уторак, 19. фебруар 2013. 19.46.33 UTC+1, zvezdana.bajic88 је написао/ла:

Darko Sunajko

unread,
Feb 20, 2013, 3:06:52 AM2/20/13
to nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Zvezdice, danas je sreda. Da li mislimo o istom danu/nedelji? :-)


Hajde onda dodjite u NS, imamo prostora za rad i ovde :-D

Zvezdana Bajic

unread,
Feb 20, 2013, 3:09:10 AM2/20/13
to Darko Sunajko, nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Da, juce bese takva situacija.. U pravu si, sutra je vecina... :) 

Darko Sunajko

unread,
Feb 20, 2013, 3:55:19 AM2/20/13
to Zvezdana Bajic, nikola89.djordjevic, mali-d...@googlegroups.com
Malo ljudi je popunilo, al dobro, moramo od neceg krenuti :-) 

p.s. Nikola za predsednika! :-P "Ni ja se ne slažem da je četvrtak najviše ljudi čekiralo, ipak mislim da imamo najviše ljudi za danas!

midragan13

unread,
Feb 20, 2013, 4:53:39 AM2/20/13
to mali-d...@googlegroups.com, Zvezdana Bajic, nikola89.djordjevic
Drustvo, ja veceras ne mogu, ali nerealno je ocekivati da se svima prilagodi termin, tako da vecerasnji sastanak moze samo da bude koristan, da se krene s' mrtve tacke.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages