Furnizim i ri

2 views
Skip to first unread message

Electronic Line

unread,
Jul 15, 2013, 10:17:19 PM7/15/13
to
Ky email permban foto. Lutemi lejoni shfaqjen e tyre.

Electronic Line Prezanton ekskluzivisht per here te pare ne Shqiperi modelin me te ri te kufjeve Beats by dr. Dre
executive. Mund te kaloni dhe ti provoni ato per te ndjere diferencen.


Beats by Dr.Dre MINI Beatbox Bluetooth Speakers. E lehte, simpatike, mund ta lidhni ate me te gjitha pajisjet qe kane
Bluetooth telephone, tablete ose kompjuter. Ky boks i vogel dhe i fuqishem ben te mundur degjimin e muzikes qe ju keni
ne iPhone pa kabell por nepermjet Bluetooth. Boksi ka vend dhe per micro sd, e cila mund te mbushet me mp3 dhe te
perdoret per te degjuar muziken tuaj te preferuar.


Helikopter qe e komandon me iPhone ose iPad, nderkohe pergjate fluturimit, helikopteri ben videoxhirim dhe ne kohe reale
mund ta shihni nga lart panoramen ne ekranin e iPhone-it ose iPad-it tuaj. Ekskluzivisht ne Electronic Line.


Bumper kornize per iPhone 4/5 me kristale, gold, platin dhe e zeze!.


Shasi Gold per iPhone4/5. Nje look i ri per iPhonin tuaj, me ngjyren e floririt ju mund ta beni ate te duket magjepses.


Sollem dhe rozen!Me shasine roze ju e beni iPhone-in tuaj me femeror dhe me unik.Nderrimi I shasise se iPhone-it tuaj
behet brenda dites.


Me ne fund mberriten te shumepriturat shasi transparente per iPhone 5,(me montimin e tyre, iPhone-i juaj behet
transparent).E gjeni ne dy modele: transparente te bardhe dhe me nuance te zeze. Sasi e limituar.

Electronic Line
Rruga Mine Peza, Tirane
Tel: 04 22 35 450
www.electronicline.al
Shperndau: "Posta Juaj"

_______________________________________________
cvs...@freebsd.org mailing list
http://lists.freebsd.org/mailman/listinfo/cvs-all
To unsubscribe, send any mail to "cvs-all-u...@freebsd.org"

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages