8 Marsi - Dita Nderkombetare e Gruas ne Rogner Hotel Tirana

3 views
Skip to first unread message

Rogner Hotel Tirana

unread,
Mar 2, 2013, 2:36:39 AM3/2/13
to
Nėse keni probleme me lexueshmėrinė ju lutem shikoni online
version

logo

main_image

8 Marsi
Dita Ndėrkombėtare e Gruas nė Rogner Hotel Tirana

...ndjesia mė e bukur nė botė ėshtė kur di qė pėr dikė ti vlen
shumė...
Ejani dhe bashkohuni me ne pėr tė festuar Ditėn Ndėrkombėtare tė
Gruas nė mėnyrėn qė ju meritoni.

Dreka e Ditės sė Gruas nė orėn 13.00 – 16.00
ose
Mbrėmja juaj speciale duke filluar nga ora 20:308th of March
The International Women’s Day at Rogner Hotel Tirana

…the best feeling in the world is knowing that you actually mean
something to someone…
Come and join us, by celebrating the International Women’s day in
the way you deserve:

Women’s Day Lunch 1.00 p.m. – 4.00 p.m.
or
Ladies Night Out PARTY from 8.30 pm


Rezervime dhe Informacion
Reservations & Information
Pėr rezervime apo informacione tė mėtejshme, lutemi na shkruani
nė: mice....@rogner.com
To make a reservation or for further information please write to:

Ose na telefononi nė: +355 4 2235035
Or please call:

Dreka -Menu | Lunch -Menu
Darka -Menu | Dinner -Menu
Golden Eagle shpk • Bulevardi Dėshmorėt e Kombit • AL – Tirana •
Reg. Nr.: 3709/1 • NIPT: J61806015D
Tel. +355 4 2235035 • Fax +355 4 2235050 • E-Mail:
info....@rogner.comwww.rogner.com/tirana
Shperndau: "Posta Juaj"
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages