van valakinek tapasztalata arrol, hogy a gyari XANDROS es a WIN XP
mellett melyik az az oprendszer, ami kepes _nem_ Atom processzoros,
regebbi tipusu, celeron alapu eee-k wifikezelesere?
Probaltam a Puppy linuxot, egy regebbi eee ubuntut, sima ubuntut, de
mindegyik felsult, amikor a wifit kellett volna beloni.
Tudom, _elvileg_ lehet butykolni, bemenni setup-ba, kulonbozo
driverekkel bibelodni, de reszletes leiras nelkul nekem ez nem ment.
(Nem vagyok linux szakerto, csak sima szamitogep felhasznalo)
Barmi otletet koszonettel :)
bless
b
--
Farkas Bálint M
farkas...@gmail.com
na, akkor egy szakmai!
van valakinek tapasztalata arrol, hogy a gyari XANDROS es a WIN XP
mellett melyik az az oprendszer, ami kepes _nem_ Atom processzoros,
regebbi tipusu, celeron alapu eee-k wifikezelesere?
--
[stx]
.:: http://xts.homelinux.org :: http://eeepc.extra.hu ::.