eee900 eeebuntu?

5 views
Skip to first unread message

Balázs Jóri

unread,
May 27, 2009, 3:27:20 AM5/27/09
to magyar_...@googlegroups.com
na, akkor egy szakmai!

van valakinek tapasztalata arrol, hogy a gyari XANDROS es a WIN XP
mellett melyik az az oprendszer, ami kepes _nem_ Atom processzoros,
regebbi tipusu, celeron alapu eee-k wifikezelesere?

Probaltam a Puppy linuxot, egy regebbi eee ubuntut, sima ubuntut, de
mindegyik felsult, amikor a wifit kellett volna beloni.

Tudom, _elvileg_ lehet butykolni, bemenni setup-ba, kulonbozo
driverekkel bibelodni, de reszletes leiras nelkul nekem ez nem ment.
(Nem vagyok linux szakerto, csak sima szamitogep felhasznalo)

Barmi otletet koszonettel :)


bless
b

Bálint M Farkas

unread,
May 27, 2009, 4:44:40 AM5/27/09
to magyar_...@googlegroups.com
itt egy leírás, de tényleg kérnék mindenkit, hogy inkább fórumon legyenek ezek a beszélgetések, ott nyoma is marad, ha valaki később csatlakozik hozzánk.
2009/5/27 Balázs Jóri <mad...@gmail.com>
--
Farkas Bálint M
farkas...@gmail.com

Balázs Jóri

unread,
May 27, 2009, 5:00:36 AM5/27/09
to magyar_...@googlegroups.com
o.k.

akkor inkabbforum


2009/5/27 Bálint M Farkas <farkas...@gmail.com>:
--

bless
b

id. Pétervári László

unread,
May 27, 2009, 11:14:05 AM5/27/09
to magyar_...@googlegroups.com

"Balázs Jóri" <mad...@gmail.com> írta:
T.Cim.Nem próbáltam,de állitólag az ubuntu 9.4 kezeli a wifit,és a külső modemeket is.

Balázs Jóri

unread,
May 27, 2009, 1:30:54 PM5/27/09
to magyar_...@googlegroups.com
Kedves Laszlo! Koszonom a tippet, eddig valoban csak regebbi
verziokkal probalkoztam. Hatha, ez az uj mukodik :)

2009/5/27 id. Pétervári László <petervar...@freemail.hu>:
--

bless
b

Dodo

unread,
May 28, 2009, 1:57:53 AM5/28/09
to magyar_...@googlegroups.com

"Balázs Jóri" <mad...@gmail.com> írta:


na, akkor egy szakmai!

van valakinek tapasztalata arrol, hogy a gyari XANDROS es a WIN XP
mellett melyik az az oprendszer, ami kepes _nem_ Atom processzoros,
regebbi tipusu, celeron alapu eee-k wifikezelesere?



haho,

mepis8 megy rajta, http://www.eeextra.com/eee/simplymepis-8-on-the-eeebox.html
eepclinuxos is siman rakeresel "eeepc pclinuxos"-re tonna talalat, pl eee900: http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=31597

-- 
                 [stx]
  .:: http://xts.homelinux.org :: http://eeepc.extra.hu ::.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages