Re: [Magyar Netbook Használók Oldala] Kivonat: magyar_netbook@googlegroups.com - 1 üzenet a következőben: 1 téma

2 views
Skip to first unread message

László Antal

unread,
Jan 20, 2010, 2:12:32 AM1/20/10
to magyar_...@googlegroups.com
Szia!

Regisztrációnál csak keddet fogad el.


2010/1/20 <magyar_netb...@googlegroups.com>

Csoport: http://groups.google.com/group/magyar_netbook/topics

    slippy <farkas...@gmail.com> Jan 19 09:48AM -0800 ^
     
    Új címen, de újra működik az oldal!
     
    Mint azt tudjátok, volt egy kellemes kis támadásunk, plusz vírusunk
    is, sőt ennek tetejében még az extrával is gondok voltak, ezért a
    költözés mellett döntöttem.
     
    Az új cím: http://netbook-hu.hostoi.com
     
    Mindenkinek újra kell regisztrálnia. Elméletileg e-mailes megerősítés
    is menni fog. Ha ez nem működne, jelezzétek felém (bár kipróbáltam, és
    nekem megy). Ha nem egyből aktiválódtok, az azért van, mert (lehet,
    hogy sokaknak ez túllihegésnek tűnik, de) rengeteg robot támadott be
    minket anno, és ezt szeretném elkerülni.
     
    Ha nem találtok semmi tartalmat az oldalon, akkor a hiba nem a ti
    készüléketekben van. Egyelőre a vázat dobtam újra össze, eddig
    stabilnak mutatkozik.
    Ezután is csak a leírások, majd egy komoly ellenőrzés utána a
    letöltések kerülnek vissza.
     
    Bármit ötlet, tapasztalat, javaslat, stb felmerül, bátran írjatok a
    fórumba. (azért ne itt, mert ez leginkább az oldallal kapcsolatos
    információk nyújtására szolgál)
     
    Röviden ennyi voltam.
     
    Tehát akit még érdekel a törpe, az nézzen be ;)

     


--
Azért kaptad ezt a levelet, mert a http://netbook-hu.hostoi.com felhasználója vagy (legalábbis ezzel az e-mail címmel regisztrált valaki), vagy pedig feliratkoztál az alábbi csoportra: "Magyar Netbook Használók Oldala"

Ha szeretnél leiratkozni erről a csoportról, küldj egy e-mailt a
következő címre magyar_netboo...@googlegroups.com

További lehetőségekért látogasd meg a csoportot:
http://groups.google.hu/group/magyar_netbook?hl=hu




--
http://anton.extra.hu

Bálint M Farkas

unread,
Jan 20, 2010, 2:17:34 AM1/20/10
to magyar_...@googlegroups.com
Köszi, megnézem.

Amúgy lehet, hogy a szerveridőt nézi, és ha ott még csak kedd van, akkor lehet, hogy ezért. De megnézem :) 

2010/1/20 László Antal <toni...@gmail.com>



--
Farkas Bálint M
farkas...@gmail.com

Bálint M Farkas

unread,
Jan 20, 2010, 5:11:57 AM1/20/10
to magyar_...@googlegroups.com
A hiba javítva, remélem mostmár jó lesz ;) (majd csak élesben derül ki)

2010/1/20 Bálint M Farkas <farkas...@gmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages