Csoport: http://groups.google.com/group/magyar_netbook/topics
- Új címen, de újra működik az oldal [1 frissítés]
slippy <farkas...@gmail.com> Jan 19 09:48AM -0800 ^
Új címen, de újra működik az oldal!
Mint azt tudjátok, volt egy kellemes kis támadásunk, plusz vírusunk
is, sőt ennek tetejében még az extrával is gondok voltak, ezért a
költözés mellett döntöttem.
Az új cím: http://netbook-hu.hostoi.com
Mindenkinek újra kell regisztrálnia. Elméletileg e-mailes megerősítés
is menni fog. Ha ez nem működne, jelezzétek felém (bár kipróbáltam, és
nekem megy). Ha nem egyből aktiválódtok, az azért van, mert (lehet,
hogy sokaknak ez túllihegésnek tűnik, de) rengeteg robot támadott be
minket anno, és ezt szeretném elkerülni.
Ha nem találtok semmi tartalmat az oldalon, akkor a hiba nem a ti
készüléketekben van. Egyelőre a vázat dobtam újra össze, eddig
stabilnak mutatkozik.
Ezután is csak a leírások, majd egy komoly ellenőrzés utána a
letöltések kerülnek vissza.
Bármit ötlet, tapasztalat, javaslat, stb felmerül, bátran írjatok a
fórumba. (azért ne itt, mert ez leginkább az oldallal kapcsolatos
információk nyújtására szolgál)
Röviden ennyi voltam.
Tehát akit még érdekel a törpe, az nézzen be ;)
--
Azért kaptad ezt a levelet, mert a http://netbook-hu.hostoi.com felhasználója vagy (legalábbis ezzel az e-mail címmel regisztrált valaki), vagy pedig feliratkoztál az alábbi csoportra: "Magyar Netbook Használók Oldala"
Ha szeretnél leiratkozni erről a csoportról, küldj egy e-mailt a
következő címre magyar_netboo...@googlegroups.com
További lehetőségekért látogasd meg a csoportot:
http://groups.google.hu/group/magyar_netbook?hl=hu