ms technet

1 view
Skip to first unread message

Dodo

unread,
May 28, 2009, 2:01:35 AM5/28/09
to magyar_...@googlegroups.com
haho,

Tegnap ms technet mokan voltam, tema: win7 es winserver2008 r2. Mindketto rc allapotban van.
gyakorlatilag minden eloadonak jutott 1-2-3 kemenyebb resz, amikor nem mukodott aminek kellett volna.
legizmosabb az volt, amikor bemutattak egy nagyon csinos hazi szorakoztato kozpontot - kinezetre olyan mint egy mikrohullamu suto -, ami ugye foto/video/tv es minden multimedias bigyokat tud.
ezen a mediacenter fut, ami tvtuner hasznalataba siman belefagyott, aztan par sec mulva kb 500 ember lathatott egy mozivaszon meretu kekhalalt.
ezzel meg is gyoztek, hogy ki se probaljam.


-- 
                [stx]
 .:: http://xts.homelinux.org :: http://eeepc.extra.hu ::.

Balázs Jóri

unread,
May 28, 2009, 5:20:25 AM5/28/09
to magyar_...@googlegroups.com
na, en ilyet szeretnek vagy fel eve. :) marmint ami nem fagy le.
eeebox nem jon szoba, mivel nincs tvtuner benne, es a hdmi-vel is csak
a legujabbak birkoznak meg, a kulonbozo sony-mac valtozatok
meregdragak, a shuttle sem olcsobb.

szoval sztetek melyik az, ami
- alacsony fogyasztasu
- rendkivul halk
- tv tuneres (es egyben felvevos)
- HDMI-re kepes
- lehetoleg beepitett dvd-s
- lehetoleg gyorsan bootolo, linuxos
- olcso.

illetve a fentiek kozul a legtobbnek eleget tesz?


> legizmosabb az volt, amikor bemutattak egy nagyon csinos hazi szorakoztato
> kozpontot - kinezetre olyan mint egy mikrohullamu suto -, ami ugye
> foto/video/tv es minden multimedias bigyokat tud.
> ezen a mediacenter fut, ami tvtuner hasznalataba siman belefagyott, aztan
> par sec mulva kb 500 ember lathatott egy mozivaszon meretu kekhalalt.
> ezzel meg is gyoztek, hogy ki se probaljam.
>
>
> --
>                 [stx]
>  .:: http://xts.homelinux.org :: http://eeepc.extra.hu ::.
>
> >
>



--

bless
b
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages