na, en ilyet szeretnek vagy fel eve. :) marmint ami nem fagy le.
eeebox nem jon szoba, mivel nincs tvtuner benne, es a hdmi-vel is csak
a legujabbak birkoznak meg, a kulonbozo sony-mac valtozatok
meregdragak, a shuttle sem olcsobb.
szoval sztetek melyik az, ami
- alacsony fogyasztasu
- rendkivul halk
- tv tuneres (es egyben felvevos)
- HDMI-re kepes
- lehetoleg beepitett dvd-s
- lehetoleg gyorsan bootolo, linuxos
- olcso.
illetve a fentiek kozul a legtobbnek eleget tesz?
> legizmosabb az volt, amikor bemutattak egy nagyon csinos hazi szorakoztato
> kozpontot - kinezetre olyan mint egy mikrohullamu suto -, ami ugye
> foto/video/tv es minden multimedias bigyokat tud.
> ezen a mediacenter fut, ami tvtuner hasznalataba siman belefagyott, aztan
> par sec mulva kb 500 ember lathatott egy mozivaszon meretu kekhalalt.
> ezzel meg is gyoztek, hogy ki se probaljam.
>
>
> --
> [stx]
> .::
http://xts.homelinux.org ::
http://eeepc.extra.hu ::.
>
> >
>
--
bless
b