ÚJDONSÁGOK A PROFILBAN

2 views
Skip to first unread message

slippy

unread,
May 23, 2009, 4:04:20 AM5/23/09
to Magyar Netbook Használók Oldala
Ha már van levlistánk, akkor megosztom veletek, hogy frissült/bővült a
Profil mező, az alábbiakkal:

- Bemutatkozás (értelemszerűen le lehet írni, amit szeretnénk
magunkról. remélem nincs karakterkorlát. ha lenne, szóljatok,
utánanézek)

- Az 5 utoljára feltöltött kép (ezen nincs mit magyarázni)

- Hobby (hasonló a helyzet, mint a Bemutatkozásnál, remélem itt sincs
karakterkorlát)

- Kütyük (mivel egyelőre nem sikerült megoldani a legördülő menüből
való választást, ezért szépen beírhatja mindenki, hogy milyen kütyüjei
vannak. akármi jöhet)

Ha van valamire igény még, akkor szóljatok bátran. Amint van egy kis
időm, csinálom is :)

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 4:09:45 AM5/23/09
to EeePC lista
Ha haza értem,bemutatkozom az oldalon is.:)Úgy meg lehet oldani a képek feltöltéset,h listára küldöm és te be teszed őket a galériába?:)

------- Eredeti üzenet -------
Küldő: slippy <farkas...@gmail.com>
Küldve: 23.5.'09,  1:04

>
> Ha már van levlistánk, akkor megosztom veletek, hogy frissült/bõvült a
> Profil mezõ, az alábbiakkal:

>
> - Bemutatkozás (értelemszerűen le lehet írni, amit szeretnénk
> magunkról. remélem nincs karakterkorlát. ha lenne, szóljatok,
> utánanézek)
>
> - Az 5 utoljára feltöltött kép (ezen nincs mit magyarázni)
>
> - Hobby (hasonló a helyzet, mint a Bemutatkozásnál, remélem itt sincs
> karakterkorlát)
>
> - Kütyük (mivel egyelõre nem sikerült megoldani a legördülõ menübõl

> való választást, ezért szépen beírhatja mindenki, hogy milyen kütyüjei
> vannak. akármi jöhet)
>
> Ha van valamire igény még, akkor szóljatok bátran. Amint van egy kis
> idõm, csinálom is :)
> >

Bálint M Farkas

unread,
May 23, 2009, 4:23:15 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
persze megoldható úgy is
--
Farkas Bálint M
farkas...@gmail.com

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 4:27:03 AM5/23/09
to EeePC lista
Ok és köszi!:)

------- Eredeti üzenet -------
Küldő: Bálint M Farkas <farkas...@gmail.com>
Küldve: 23.5.'09,  10:23

Szabó Bettina

unread,
May 23, 2009, 4:46:48 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
Amúgy a többi gépről pl. Acer Aspire One, miért nincsen külön topik a fórumban? Vagy csak én nem találtam? :)

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 5:16:09 AM5/23/09
to EeePC lista
Az nem olyan népszerű,mint az Asus eeePC.:)

------- Eredeti üzenet -------
Küldő: Szabó Bettina <sza...@gmail.com>
Küldve: 23.5.'09,  10:46

Szabó Bettina

unread,
May 23, 2009, 5:42:03 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
Kikérem magamnak!!!! :)
Csak azért kérdeztem egyébként, mert a honlap tetején mindenféle netbookról van kép, meg mindenféle cikkek meg tudomisén nem csak eeepc-ről, hanem pl. msi-ről is van szó.
Úgyhogy kérek szépen One-os topikot. :D

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 5:53:57 AM5/23/09
to EeePC lista
Felhasználó nyithat topikot,nem?:)Azért egy Acert kipróbálnék összehasonlítás gyanánt.:)


------- Eredeti üzenet -------
Küldő: Szabó Bettina <sza...@gmail.com>
Küldve: 23.5.'09,  11:42

Bálint M Farkas

unread,
May 23, 2009, 5:58:45 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
bárki nyithat topikot.
az hogy miért nincs acer topik nagyon egyszerű.
amikor beindult az oldal, egyedül az asus volt az eee pc-vel a piacon, így nem is volt rá igény.
ez a leírásokból is észrevehető, hogy lényegében csak eee-hez van leírás, tipp, stb

persze nem jelenti azt, hogy azóta ne lennénk nyitottak a többi gépre. nagyon szívesen vesszük, akár érdeklődik valaki (akkor keresünk), akár informál (akkor szépen kitesszük. mármint a cikket, nem az illetőt :D )

amúgy ha rajtam múlna, én az összes törpét kipróbálnám, sőt mindegyikből lenne 1-1 példányom itthon :$

Szabó Bettina

unread,
May 23, 2009, 6:09:25 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
Lehetne ugyanúgy kategorizálva, mint az eeepc, hogy One hw, sw, oprendszer stb. :)

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 6:20:35 AM5/23/09
to EeePC csapat
Gyűjtenéd a törpéket,mint más a bélyeget.:))

--
Barcsik Attila

Bálint M Farkas

unread,
May 23, 2009, 6:20:17 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
akkor már mindegyik típushoz kéne, és abba asszem kicsit eltévednénk :)
de még meglátom. lehet inkább valami egységes rendszer lesz. ki kell okoskodnom.

Szabó Bettina

unread,
May 23, 2009, 6:22:46 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
azt is meglehetne csinálni, hogy ugyanolyan design-nal mint az eee-s oldal kellene egy one-os, acerone.extra.hu - bár már jóideje nem lehet regelni az extra.hu-n.
esetleg az uw is jó lehet.

2009. május 23. 12:09 Szabó Bettina írta, <sza...@gmail.com>:

Bálint M Farkas

unread,
May 23, 2009, 6:25:57 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
ja amúgy wapról is elérhető az oldal, bár kicsit lebutítva

eeepc.extra.hu/wap

a külső oldal felesleges, viszont lehet, hogy egy külön lapot lehetne csinálni az oldalon belül. na vizsont most megyek ebédelni
mindenkinek jóétvágyat

d7d7d7

unread,
May 23, 2009, 6:27:12 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
haho,

szeretnek venni egy minit, a Samsung nc10-et neztem ki. Nalunk nem
forgalmazzak (csak pixmania, de ott nem veszek).
Van valakinek otlete, hogy lehetne legegyszerubben (biztonsagosan)
beszerezni?


--
[stx]
.:: http://xts.homelinux.org :: http://eeepc.extra.hu ::.


Szabó Bettina

unread,
May 23, 2009, 6:30:31 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
a külön lap is tetszene :)

Bálint M Farkas

unread,
May 23, 2009, 6:49:51 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
legbiztonságosabb, ha szomszédos országból veszed.
pl nekem közel van az osztrák, meg a szlovák határ is. bár műszaki cikkeket inkább osztrákoktól szoktunk.
pl: http://geizhals.at/?fs=samsung+nc10&x=0&y=0&in=

Bálint M Farkas

unread,
May 23, 2009, 7:16:40 AM5/23/09
to magyar_...@googlegroups.com
fórum gond megoldva, lehet nyitni a topikokat :P
külön laphoz viszont kellenének ám anyagok :P

Balázs Jóri

unread,
May 26, 2009, 9:49:50 AM5/26/09
to magyar_...@googlegroups.com
szevasztok,

bemutatkoznek: madbal, eee900 tulaj pont 1 eve, meg a celeronosbol.

levlistat jobban szeretem mint a forumozast, de ha a lista behal,
akkor majd forum. mindenkeppen orulok, es hajra.


2009/5/23 Bálint M Farkas <farkas...@gmail.com>:
--

bless
b

Barcsik Attila

unread,
May 26, 2009, 1:19:46 PM5/26/09
to EeePC csapat
Üdv Madbal!:)Lassan csak bővül ez a lista.:)

--
Barcsik Attila

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages