Ha haza értem,bemutatkozom az oldalon is.:)Úgy meg lehet oldani a képek feltöltéset,h listára küldöm és te be teszed őket a galériába?:)
------- Eredeti üzenet -------
Küldő: slippy <
farkas...@gmail.com>
Küldve: 23.5.'09, 1:04
>
> Ha már van levlistánk, akkor megosztom veletek, hogy frissült/bõvült a
> Profil mezõ, az alábbiakkal:
>
> - Bemutatkozás (értelemszerűen le lehet írni, amit szeretnénk
> magunkról. remélem nincs karakterkorlát. ha lenne, szóljatok,
> utánanézek)
>
> - Az 5 utoljára feltöltött kép (ezen nincs mit magyarázni)
>
> - Hobby (hasonló a helyzet, mint a Bemutatkozásnál, remélem itt sincs
> karakterkorlát)
>
> - Kütyük (mivel egyelõre nem sikerült megoldani a legördülõ menübõl
> való választást, ezért szépen beírhatja mindenki, hogy milyen kütyüjei
> vannak. akármi jöhet)
>
> Ha van valamire igény még, akkor szóljatok bátran. Amint van egy kis
> idõm, csinálom is :)
> >