Mint azt tudjátok, volt egy kellemes kis támadásunk, plusz vírusunk
is, sőt ennek tetejében még az extrával is gondok voltak, ezért a
költözés mellett döntöttem.
Az új cím: http://netbook-hu.hostoi.com
Mindenkinek újra kell regisztrálnia. Elméletileg e-mailes megerősítés
is menni fog. Ha ez nem működne, jelezzétek felém (bár kipróbáltam, és
nekem megy). Ha nem egyből aktiválódtok, az azért van, mert (lehet,
hogy sokaknak ez túllihegésnek tűnik, de) rengeteg robot támadott be
minket anno, és ezt szeretném elkerülni.
Ha nem találtok semmi tartalmat az oldalon, akkor a hiba nem a ti
készüléketekben van. Egyelőre a vázat dobtam újra össze, eddig
stabilnak mutatkozik.
Ezután is csak a leírások, majd egy komoly ellenőrzés utána a
letöltések kerülnek vissza.
Bármit ötlet, tapasztalat, javaslat, stb felmerül, bátran írjatok a
fórumba. (azért ne itt, mert ez leginkább az oldallal kapcsolatos
információk nyújtására szolgál)
Röviden ennyi voltam.
Tehát akit még érdekel a törpe, az nézzen be ;)