Boldog Békés Áldott Ünnepeket

2 views
Skip to first unread message

slippy

unread,
Dec 24, 2009, 4:52:39 PM12/24/09
to Magyar Netbook Használók Oldala
Nagyon Boldog Békés Áldott Ünnepeket Kívánok apró közösségünk minden
kedves tagjának :)

Remélem mindenki a szeretteivel töltheti az ünnepeket, és egy kis
pihenés/lazítás is belefér.

Bálint

(csak mellékesen jegyzem meg, a hiba oka már megvan, a megoldás is,
már csak a konkrét forrást kell előkotorni, ami a hibát okozza.kicsit
sűrű a program, talán január közepe-vége felé lesz egy kis időm,
jobban beleásni magam. megértést, és a türelmet előre is köszönöm)

dodo

unread,
Jan 13, 2010, 3:31:23 AM1/13/10
to magyar_...@googlegroups.com
haho, mizujs van az eeepc oldallal?

István Bors

unread,
Jan 13, 2010, 5:17:13 AM1/13/10
to magyar_...@googlegroups.com
ez jó kérdés, nem üzemel, nekem is feltűnt! Amennyit szenvedtetek vele srácok, legalább google-reklámokkal telenyomhattátok volna! Kár hogy vége, hasznos kis oldal volt

2010/1/13 dodo <d7d...@freemail.hu>
haho, mizujs van az eeepc oldallal?


--
Azért kaptad ezt a levelet, mert az eeepc.extra.hu felhasználója vagy (legalábbis ezzel az e-mail címmel regisztrált valaki), vagy pedig feliratkoztál az alábbi csoportra: "Magyar Netbook Használók Oldala"

Ha szeretnél leiratkozni erről a csoportról, küldj egy e-mailt a
következő címre magyar_netboo...@googlegroups.com

További lehetőségekért látogasd meg a csoportot:
http://groups.google.hu/group/magyar_netbook?hl=hu



--
Bors István

Magyar EeePC Felhasználók Oldala

unread,
Jan 13, 2010, 6:30:20 AM1/13/10
to magyar_...@googlegroups.com
sziasztok

nincsen vége az oldalnak, csak beszedtünk valami vírust, aztán vizsgaidőszak + munka + magánélet + oldal már nem fért meg együtt, ezért kis pihi van :)
a héten vége a vizsgaidőszakomnak, úh jövő héttől lehet, hogy szépen legyalulom a rendszert, a leírásokat/fórumbejegyzéseket kimentem, kap egy jó nagy frissítést, szűz rendszer fel, régi anyagok, szelektált felhasználók vissza (a felhasználó szelektálásra azért van szükség, mert sokan már több éve nem jelentkeztek be, valamint egy csomó robot is van, akik csak "betörtek". sőt lehet, hogy a leghasznosabb az lenne, ha mindenki újraregelne, akit érdekel az oldal :D
infókat úgyis dobok majd itt :)

szóval az oldal él, csak épp pihen egy kicsit :)

üdv
bálint

apróbetűs rész :D
bár nem ide tartozik a nyűgöm, de egy próbát megér.
ha valaki tudna valami jó munkát ajánlani (köv. félévtől fizetősre kerülök át, és azt munka nélkül nem tudom miből finanszírozni), akkor keressen meg bátran. legfőképp pest valamint győr környéke érdekelne, de egy jó ajánlatért hajlandó vagyok költözni ;)
na ennyi vol a magánjellegű :D

2010/1/13 István Bors <ifjbor...@gmail.com>



--
Farkas Bálint M
farkas...@gmail.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages