Remélem mindenki a szeretteivel töltheti az ünnepeket, és egy kis
pihenés/lazítás is belefér.
Bálint
(csak mellékesen jegyzem meg, a hiba oka már megvan, a megoldás is,
már csak a konkrét forrást kell előkotorni, ami a hibát okozza.kicsit
sűrű a program, talán január közepe-vége felé lesz egy kis időm,
jobban beleásni magam. megértést, és a türelmet előre is köszönöm)
haho, mizujs van az eeepc oldallal?
--
Azért kaptad ezt a levelet, mert az eeepc.extra.hu felhasználója vagy (legalábbis ezzel az e-mail címmel regisztrált valaki), vagy pedig feliratkoztál az alábbi csoportra: "Magyar Netbook Használók Oldala"
Ha szeretnél leiratkozni erről a csoportról, küldj egy e-mailt a
következő címre magyar_netboo...@googlegroups.com
További lehetőségekért látogasd meg a csoportot:
http://groups.google.hu/group/magyar_netbook?hl=hu