Íme az Asus EeePC 1000H/XP képekben

1 view
Skip to first unread message

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 6:22:15 AM5/23/09
to EeePC csapat
Saját tulajdonom.:)A minőség hagy némi kívánni valót maga után,de
telefonnal készültek a képek.

--
Barcsik Attila

20090523.jpg
20090523(001).jpg
20090523(002).jpg
20090523(003).jpg
20090523(004).jpg
20090523(005).jpg
20090523(006).jpg
20090523(007).jpg
20090523(008).jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages