halihó mindenkinek
jó ötelt ez a bemutatkozás, de mi lenne mondjuk, ha az oldalon
történne?
ha van rá igény, akkor felrakok ilyen "modult", vagy fórumon nyugodtan
lehet nyitni ilyen topikot.
csak tapasztalat, hogy sokaknak külön levélként mennek ezek az
üzenetek, és ha sok fölösleges van, akkor törlik magukat a listáról,
pedig a lényeg az volna ugye, hogy az oldallal kapcsolatos dolgokat
dumáljuk meg, ha mondjuk pl leállás van, vagy fejlesztés, stb.
örülök az aktívkodásnak, tényleg, de gyertek bátran az oldalra. ha
minden igaz, akkor a beküldés is működik már rendesen, úh a
képfeltöltésekkel sem lesz gond.
szívesen látunk véleményeket/tapasztalatokat a saját törpékről,
esetleg egy új gép első, telefonnal készült képének is tudunk
örülni :), vagy ha jön valami reklámújság, és van valami jó akció,
stb.
mindenkinek szép hétvégét ;)
üdv bálint