Bemutatkozás

1 view
Skip to first unread message

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 3:01:32 AM5/23/09
to EeePC lista
Üdv mindenkinek!:)Barcsik Attila vagyok.Ennyit érdemes tudni rólam.h Komáromban élek,27 éves vagyok,van kapcsolatom,hobbim a számítástechnika és mobil eszközök.Eddig a Nokia gyárban dolgoztam,jelenleg egy új,Telekommunikációs cégnél vagyok.Szerintem a tagok küldjenek magukról egy képet a listára,h mindenki lássa,kivel beszélget.:)Én is küldök képet,csak most mennem kell a postára.Jut eszembe!:)Egy Asus eeePC 1000H/XP tipusú gépem van és elégedett vagyok vele.:)

slippy

unread,
May 23, 2009, 3:19:24 AM5/23/09
to Magyar Netbook Használók Oldala
halihó mindenkinek

jó ötelt ez a bemutatkozás, de mi lenne mondjuk, ha az oldalon
történne?
ha van rá igény, akkor felrakok ilyen "modult", vagy fórumon nyugodtan
lehet nyitni ilyen topikot.

csak tapasztalat, hogy sokaknak külön levélként mennek ezek az
üzenetek, és ha sok fölösleges van, akkor törlik magukat a listáról,
pedig a lényeg az volna ugye, hogy az oldallal kapcsolatos dolgokat
dumáljuk meg, ha mondjuk pl leállás van, vagy fejlesztés, stb.

örülök az aktívkodásnak, tényleg, de gyertek bátran az oldalra. ha
minden igaz, akkor a beküldés is működik már rendesen, úh a
képfeltöltésekkel sem lesz gond.
szívesen látunk véleményeket/tapasztalatokat a saját törpékről,
esetleg egy új gép első, telefonnal készült képének is tudunk
örülni :), vagy ha jön valami reklámújság, és van valami jó akció,
stb.

mindenkinek szép hétvégét ;)

üdv bálint

Barcsik Attila

unread,
May 23, 2009, 3:32:03 AM5/23/09
to EeePC lista
Nekem csak korlátozott mobilinterneten van,így csak alkalmanként tudom látogatni az oldalt sajnos.De azért igyekezni fogok.Nekem a levelezés tökéletes is.:)Mivel ezt tök ingyen megoldom.Mobilról írok most is.A gépről küldök majd képeket ismét,mert múltkor nem működött a feltöltés az oldalon.:)

------- Eredeti üzenet -------
Küldő: slippy <farkas...@gmail.com>
Küldve: 23.5.'09,  0:19


>
> halihó mindenkinek
>
> jó ötelt ez a bemutatkozás, de mi lenne mondjuk, ha az oldalon
> történne?
> ha van rá igény, akkor felrakok ilyen "modult", vagy fórumon nyugodtan
> lehet nyitni ilyen topikot.
>
> csak tapasztalat, hogy sokaknak külön levélként mennek ezek az
> üzenetek, és ha sok fölösleges van, akkor törlik magukat a listáról,
> pedig a lényeg az volna ugye, hogy az oldallal kapcsolatos dolgokat
> dumáljuk meg, ha mondjuk pl leállás van, vagy fejlesztés, stb.
>
> örülök az aktívkodásnak, tényleg, de gyertek bátran az oldalra. ha
> minden igaz, akkor a beküldés is működik már rendesen, úh a
> képfeltöltésekkel sem lesz gond.
> szívesen látunk véleményeket/tapasztalatokat a saját törpékrõl,
> esetleg egy új gép elsõ, telefonnal készült képének is tudunk
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages